Rosyjski "Mam talent”. Śmierć przed kamerami? (wideo +18)

Dodano: 9 stycznia 2010, 5:45 Autor:

Dwóch uczestników programu rozpoczęło wstęp od tańca, zakończyło strzałem

Dwóch uczestników programu rozpoczęło wstęp od tańca, zakończyło strzałem (fot. Fot. Youtube)

Od kilku dni rekordy popularności bije w Internecie wideo z castingu do rosyjskiej edycji "Mam talent". Jeden z uczestników programu strzela do drugiego z łuku i trafia go w głowę.

Jeden z uczestników "Mam talent"próbował sobie położyć na głowie jabłko. Drugi miał w nie trafić strzałą. Jabłka nie udało się postawić na czubku głowy. Zastąpiono więc je puszką. Ale strzelec źle wycelował i strzała wbiła się zamiast w puszkę prosto głowę drugiego uczestnika castingu.

Zginął albo stracił oko - tak komentują finał nagrania internauci. Wiele osób uważa, że film jest autentyczny.

- Dziwię się, że w ogóle pozwolili na ich występ. To już widać na wstępie, że mają coś nie tak z głową. Współczuję wszystkim tym, którzy widzieli to na żywo - komentuje pod nagraniem internauta posługujący się pseudonimem "anzelmpl".

Tymczasem inni internauci węszą podstęp i przekonują, że film z castingu to fotomontaż, czyli tzw. fake. Wskazują szczegóły, które świadczą o tym, że materiał wideo był montowany, np. znikającą kartkę papieru w ręku jurora.

- Widać różne napełnienie szklanek po napoju, raz jest na połowie napisu, raz tuż pod...niby mała rzecz, a zdradza wszystko - pisze "małpa".

Inni wskazują, że w rosyjskim napisie, który pojawia się na początku nagrania są błędy. Kolejne argumenty - "Mam talent" to program na licencji, a logo użyte w filmie nie ma nic wspólnego z oryginałem. Podczas występów i castingów do programu za jury siedzi widownia. W tym wypadku szalony popis łucznika obserwuje tylko kilka osób: jurorzy i obsługa techniczna.

- Dobry fotomontaż. Większość z was dała się nabrać. Patrzcie uważnie na film, a zobaczycie, że mam rację. Nigdzie w kadrze nie ma razem jury i tych dwóch. Podczas nagrania, 0:53 jeden z jurorów nie ma kartki, a już w 0:55 już ma - podsumowuje internauta szdom1.Źródło: Dziennik Wschodni Rosyjski program "Mam talent" i strzał z łuku - prawda czy fałsz (wideo)

Czytaj więcej o:
  • śmierć
  • casting
  • łuk
  • mam talent
  • program
  • Rosja
  • rosyjski
  • strzał z łuku
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 29-764-22-82

Napisz maila:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

to.com.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.to.com.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.