Zespół SP Baranowo nie obronił Pucharu Tymbarku

Mariusz Pędzich
Podczas kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" dobre zawody rozegrali młodzi piłkarze z Baranowa, ale ostatecznie rywalizację zakończyli na 5 pozycji.

Tegoroczna edycja stała na niezwykle wysokim poziomie. W stawce znalazło się 8 drużyn, które o awans do finałów walczyły w hali Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce. Zespół SP Baranowo uległ SP 10 Ostrołęka 1:2, w drugim spotkaniu lepsi okazali się również zawodnicy SP Stary Lubotyń, którzy spotkanie wygrali 2:1. W ostatnim spotkaniu dającym 5 miejsce, Zespół SP Baranowo pokonał SP 6 Ostrołęka 1 do 0.

Drużyna pod wodzą Bogdana Bandorowicza oraz Adama Białczaka, wystąpiła w składzie: Piotr Bandorowicz (kapitan), Marta Ambroziak, Bartłomiej Zembrzuski, Kamil Gacioch, Piotr Abramczyk, Paweł Dziekoński, Patryk Tokarski, Aleksander Zieliński.