Prośba o pomoc

Aneta Kowalewska

Tygodnik Ostrołęcki

Tygodnik Ostrołęcki

Wśród bardzo wielu próśb o pomoc, które napływają do naszej redakcji są bardzo wyjątkowe prośby. Jedna z takich wyjątkowych próśb wystosowała do nas pani Marzena z Pułtuska. Pozostaje ona bez pracy od czterech lat, teraz pracę utracił także jej mąż. Bezrobotni rodzice mają czworo dzieci ? jedno, najmłodsze bardzo poważnie chore.
- Jesteśmy w tragicznej sytuacji, nie mamy się do kogo zwrócić o pomoc, to, co dostajemy z opieki ledwie wystarcza na opłaty. Ja już nie śpię, nie jem, nie mogę myśleć, co będzie dalej. Wszędzie, gdzie to możliwe mamy długi. Ja, nawet gdybym bardzo chciała i nawet gdyby była dla mnie praca, choć jej nie ma ? i tak nie mogłabym jej podjąć. Najmłodsza córeczka wymaga stałej opieki, jej leczenie bardzo dużo kosztuje. Teraz już nie kupuje leków, bo są drogie i nie mam za co, ale niedługo i na jedzenie nie będziemy mieli ? płakała w słuchawkę pani Marzena.
Maz pani Marzeny do niedawna pracował jako stróż nocny, ale w związku z redukcją etatów w firmie zwolniono go. Od dwóch miesięcy bezskutecznie szuka pracy.
- Mąż też już się załamał. Mówi, że żeby nie dzieci, to tylko linę by wziąć i raz byłby spokój. Już chyba pójdę kraść, bo innego wyjścia nie ma. Teraz się jeszcze okazało, że synek ma jakąś wadę słuchu, można to leczyć, trzeba mieć za co. A ja na buty i zeszyty dla dzieci nie mam ? rozpacza pani Marzena.
Za naszym pośrednictwem pani Marzena zwraca się o pomoc do wszystkich życzliwych ludzi. Przyda się jej wszystko ? ubrania, buty dla dzieci w wieku szkolnym, przybory szkolne, mile widziane były tez pieniądze, za które pani Marzena mogłaby kupić lekarstwa. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc pani marzenie prosimy o kontakt z naszą redakcją. Na sygnały od państwa czekam pod numerem telefonu: 0 692 445 073.


Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Specjalnie dla Was

Wideo