marbon

Tygodnik Ostrołęcki

Aktualizacja:

Tygodnik Ostrołęcki

Nowa książka na przyszłoroczny jubileusz przasnyskiego ogólniaka
W przyszłym roku przasnyskie Liceum Ogólnokształcące obchodzić będzie 80-lecie swojego istnienia. Uroczystości jubileuszowe nie zostały jeszcze dokładnie zaplanowane, ale wychowankowie szkoły spodziewają się zjazdu absolwentów. Z okazji jubileuszu zostanie wydana książka ( na 70-lecie ukazała się "Kronika Gimnazjum i LO w Przasnyszu", której nakład jest juz wyczerpany) zawierająca wspomnienia absolwentów i wychowanków przedwojennego gimnazjum i powojennego liceum ogólnokształcącego, a także nauczycieli, którzy pracowali w tej szkole na przestrzeni kilkudziesięciu lat jej istnienia, bądź nadal są czynni zawodowo.
Osoby, które chciałyby na kartach przyszłej publikacji powspominać własne szkolne lata, opisać choćby jeden epizod z tamtego okresu, czy postać związaną z "ogólniakiem" lub też poruszyć jakiś problem związany z tą placówką oświatową, proszone są o nadsyłanie do dnia 30 października 2002 r. materiałów pamiętnikarskich o dowolnej objętości (mile widziane są także kopie dzienników prowadzonych w okresie szkolnym), fotografii (po wykorzystaniu zostaną odesłane właścicielom) do wydawcy Mariusza Bondarczuka - 06-300 Przasnysz, ul. Piłsudskiego 53 skr. poczt. 27; e-mail gazprzas@hot.pl. (tel. (0 29) 7522189)
.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Specjalnie dla Was

Wideo