35-lecie matury 11b

MAB

Tygodnik Ostrołęcki

Aktualizacja:

Tygodnik Ostrołęcki

35-lecie matury 11b

©ze zbiorow Grażyny Kania-Abramczuk

35-lecie matury 11b

©ze zbiorow Grażyny Kania-Abramczuk

Absolwenci jednej z klas Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu, którzy przystępowali do egzaminów dojrzałości w 1967 roku postanowili spotkać się z okazji 35-lecia swojej matury. Nie jest to ich pierwszy zjazd od tamtego czasu, ale bardziej "okrągły", aniżeli ten, który urządzili w 1994 roku.


Atmosfera ówczesnego spotkania była tak miła i serdeczna, że postanowili kolejny raz "wejść do tej samej wody", bo taki przecież charakter mają wszelkie absolwenckie zgromadzenia.

W Przasnyszu mieszka kilkanaście osób z tamtej 11b. Pozostali rozsiani są po całej Polsce, ale oni głównie cieszą się na spotkanie tak z przyjaciółmi z młodości, jak i rodzinnym miastem, które rzadko odwiedzają. Niestety nie zobaczą już wszystkich swoich nauczycieli. Odwiedzą ich groby na miejscowym cmentarzu, co należy już do rytuału tego rodzaju zjazdów.

Byli uczniowie 11 b (matura -1967) będą znowu razem 27 kwietnia o godz. 17-tej w Szkole Podstawowej Nr 2. Osoby, które są zainteresowane tym przedsięwzięciem proszone są o kontakt z Grażyną Kania-Abramczuk - Przasnysz ul. Kacza 4/4 tel. 7522938.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Specjalnie dla Was

Wideo