Redakcja Tygodnik Ostrołęcki

    Redakcja Tygodnik Ostrołęcki

    Robert Majkowski

    Tygodnik Ostrołęcki

    Aktualizacja:

    Tygodnik Ostrołęcki

    Redakcja Tygodnik Ostrołęcki
    Redakcja Tygodnik Ostrołęcki
    Tygodnik Ostrołęcki
    ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 2a
    07 - 410 Ostrołęka

    tel. (29) 764-22-82
    fax. (29) 765-02-13

    mail: redakcja@tygodnikostrolecki.pl, online@to.com.pl


    Skład redakcji:

    Beata Modzelewska – redaktor naczelna (697 770 536, beata.modzelewska@polskapress.pl)

    Piotr Ossowski – sekretarz redakcji (695 119 844, piotr.ossowski@polskapress.pl)


    Anna Wołosz – dziennikarz „Tygodnika Ostrołęckiego” (695 119 709, anna.wolosz@polskapress.pl)

    Iza Wysocka-Ossowska – dziennikarz „Tygodnika Ostrołęckiego” (695 119 853, izabela.ossowska@polskapress.pl)

    Aldona Rusinek – dziennikarz „Tygodnika Ostrołęckiego” (697 770 534, aldona.rusinek@polskapress.pl)

    Robert Majkowski – kierownik ds. online „Tygodnika Ostrołęckiego” (510 026 840, robert.majkowski@polskapress.pl)

    Mieczysław Bubrzycki – dziennikarz „Tygodnika w Ostrowi” (697 770 531, mieczyslaw.bubrzycki@polskapress.pl)

    Beata Dzwonkowska – dziennikarz „Tygodnika w Makowie” (697 770 525, beata.dzwonkowska@polskapress.pl)

    Renata Jasińska - dziennikarz "Tygodnika w Makowie" (791 158 844, renata.jasinska@polskapress.pl)

    Michał Kowalczyk – dziennikarz sportowy (michal.kowalczyk@polskapress.pl)

    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Wszystkie komentarze (1) forum.to.com.pl

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Polub nas na Facebooku

      Specjalnie dla Was

      Nasze akcje [plebiscyty, konkursy]

      Nasze akcje [plebiscyty, konkursy]

      Nasz najnowszy quiz: czy potrafisz się zachować?

      Nasz najnowszy quiz: czy potrafisz się zachować?

      Tylko w Orange ! Unia Europejska tanio jak w kraju. (materiał informacyjny Orange)

      Tylko w Orange ! Unia Europejska tanio jak w kraju. (materiał informacyjny Orange)

      Gry On Line - Zagraj Reklama