Forum w Izbie

(z)

Tygodnik Ostrołęcki

Aktualizacja:

Tygodnik Ostrołęcki

Ostrołęckie Forum Gospodarcze - organizacja skupiająca ponad 60 przedsiębiorców z Ostrołęki i powiatu jest już formalnie członkiem Krajowej Izby Gospodarczej.
KIG jest największą w Polsce organizacją zrzeszającą samorządy przedsiębiorców.
Prezydium Krajowej Izby Gospodarczej obradujące w Warszawie w czwartek 18 kwietnia pozytywnie zaopiniowało wniosek Ostrołęckiego Forum Gospodarczego o przyjęcie w poczet członków KIG.
- Mieliśmy swoje pięć minut - mówi przewodniczący OFG Andrzej Kowalczyk. - Zaprezentowaliśmy swój dorobek, zaprosiliśmy prezydenta KIG Andrzeja Arendarskiego i ministra gospodarki Jacka Piechotę na Prezentacje Gospodarcze Ostrołęka 2002, które odbędą się w połowie maja w Ostrołęce.
Krajowa Izba Gospodarcza ma pomóc OFG w zorganizowaniu jeszcze w tym roku szkoleń dla przedsiębiorców z Ostrołęki oraz w organizacji misji gospodarczych do Niemiec, Włoch i na Litwę.
Krajowa Izba Gospodarcza ma być również współfundatorem nagród w Plebiscycie na Najlepszego Przedsiębiorcę Ostrołęki 2001 roku, który organizuje OFG wspólnie z ?Tygodnikiem Ostrołęckim". Plebiscyt ten, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zostanie rozstrzygnięty w czasie majowych Prezentacji Gospodarczych. OFG wciąż przyjmuje zgłoszenia kandydatów do tytułu.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Specjalnie dla Was

Wideo