Gabryś Chrzanowski na naszej okładce

  Gabryś Chrzanowski na naszej okładce

  red

  Tygodnik Ostrołęcki

  Aktualizacja:

  Tygodnik Ostrołęcki

  Gabryś Chrzanowski na naszej okładce
  1/11
  przejdź do galerii

  ©Kornelia Nguyen

  Trzymiesięczny Gabriel jest zwycięzcą naszego plebiscytu "Maluch na okładkę".
  Na dzisiejszej okładce Tygodnika jest trzymiesięczny Gabriel Chrzanowski. To zwycięzca naszego plebiscytu „Maluch na okładkę”. Zorganizowaliśmy go z okazji Dnia Dziecka. Gabryś w plebiscycie zdobył 8174 głosy.

  W sumie na kandydatów Czytelnicy oddali 14 526 głosów: SMS-ami, klikami i przez Facebooka (każda forma głosowania miała inną wagę punktową, odpowiednio 10, 1 i 3, co łącznie dało 39 500).


  Pierwsze miejsce w kategorii dziewczynek zdobyła czteromiesięczna Zuzanna Durda (7277 głosów). Drugie miejsce w tej kategorii zajęła Kornelia Paszkowska (4175 głosów), trzecie - Amelia Grabowska (2214 głosów). W kategorii chłopców drugi wynik należy do Aleksandra Młynarczyka (2302 głosy), trzeci do Antosia Zabielskiego (2187 głosów).

  Dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Dla dzieci, które zajęły 1., 2. i 3. miejsce w obu kategoriach mamy nagrody, ufundowane przez sponsorów.

  Uroczy Gabriel Chrzanowski z Przasnysza skradł serca Czytelników Tygodnika Ostrołęckiego.

  - To nasz skarb! - 11-letnia Wiktoria i 9-letnia Natalia, przyrodnie siostry Gabrielka uwielbiają go, a babcia, ciocie i wszyscy bliscy uśmiechają się na sam widok malucha. Rodzice pękają z dumy.

  - Cieszy nas każdy dzień spędzony z Gabrysiem - opowiadają Marzena i Marek Chrzanowscy. - Obserwowanie, jak poznaje świat, jak rośnie i zmienia się.

  Pan Marek przeczytał o plebiscycie „Maluch na okładkę” i wspólnie z żoną postanowił pokazać wszystkim swój trzymiesięczny skarb.

  - Serdecznie dziękujemy za głosy oddane na naszego Gabriela - mówi Marek Chrzanowski.

  Gabryś jest pogodnym i spokojnym dzieckiem. Niestraszne mu światło fleszy, pozował dzielnie (sesja odbyła się w niedzielę 4 czerwca) i ani razu nie zapłakał. Tulony przez mamę i całowany raz za razem przez dumnego tatę nic sobie nie robił z całego sesyjnego zamieszania.

  - Kiedy Gabrielek jest najedzony i wyspany nigdy nie grymasi - opowiadają rodzice. - I lubi, kiedy nosi się go na rękach.

  Cała rodzina uwielbia spacery, a mały Gabryś w wózku czuje się wyśmienicie. Wspólnie pokonują więc kilometry po przasnyskich (i nie tylko) chodnikach.

  Sponsorką i autorką sesji zdjęciowej dla zwycięzcy jest Kornelia Nguyen.

  Zobacz galerię

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Wszystkie komentarze (1) forum.to.com.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polub nas na Facebooku

   Specjalnie dla Was

   Nasze akcje [plebiscyty, konkursy]

   Nasze akcje [plebiscyty, konkursy]

   Nasz najnowszy quiz: czy potrafisz się zachować?

   Nasz najnowszy quiz: czy potrafisz się zachować?

   Tylko w Orange ! Unia Europejska tanio jak w kraju. (materiał informacyjny Orange)

   Tylko w Orange ! Unia Europejska tanio jak w kraju. (materiał informacyjny Orange)

   Gry On Line - Zagraj Reklama