Rzekuń. Co się stanie z Dragonem?

  Rzekuń. Co się stanie z Dragonem?

  Zdjęcie autora materiału
  Robert Majkowski

  Tygodnik Ostrołęcki

  Rzekuń. Co się stanie z Dragonem?
  1/7
  przejdź do galerii

  ©Archiwum Czytelnika

  Trwają poszukiwania dla niego nowego domu.
  Dragon to pies żyjący sobie na jednej z działek w Rzekuniu. Jego losem zainteresowała się mieszkanka Rzekunia.

  - Pani o serduchu wielgachnym jak dzwon „Zygmunt”, nie pozwoliła psinie zginąć – pomimo swoich obowiązków, zaopiekowała się zwierzakiem - napisał do nas pan Janusz.

  Kupiła mu długi łańcuch i obrożę, zleciła wykonanie budy, codziennie zawoziła psu jedzenie, a gdy zachorował, zadbała o wizytę weterynarza (który, gdy poznał historię Dragona, nie wziął pieniędzy za wizytę, a jedynie za wykonany zastrzyk).


  Niestety sytuacja Dragona ostatnio się skomplikowała. Czeka go eksmisja. Działka, na której żył, została sprzedana, a dla niego wkrótce zabraknie na niej miejsca.

  Teraz pan Janusz i owa mieszkanka Rzekunia szukają dla zwierzaka nowego domu, ponieważ sami nie mają warunków do przygarnięcia Dragona. Chętnie zgodzą się też na inne rozwiązanie:

  - Jeśli ktoś z mieszkańców Rzekunia zdecydowałby się na użyczenie kawałka miejsca na postawienie budy, to my deklarujemy nadal się nim zajmować - mówi pan Janusz. - Dobroczyńca nie musiałby robić nic, a jedynie użyczyć ten kawałek gruntu, na który moglibyśmy przesiedlić Dragona.
   
  Pies jest bardzo mądry, reaguje na komendy. Uwielbia spacery.
    
  Skontaktować się z osobami poszukującymi dla niego nowego domu można telefonicznie: 698 355 654 lub mailowo: drago20175@onet.pl
   
  Zobacz galerię

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Specjalnie dla Was

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama