MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Trójka w gazie! Kolejne zwycięstwo ostrołęckich szczypiornistów

Po zaciętym spotkaniu pełnym walki i zaangażowania Trójka pokonała rywali z Radomia. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Trójki odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. Tym razem w starciu 3. kolejki podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego pokonali KS Uniwersytet Radom 33:29.

Od początku spotkania obie drużyny prowadziły wyrównaną batalię. Po dwudziestu minutach gry jednobramkową przewagę zdobyli gospodarze. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego dzięki skutecznej grze w pierwszej odsłonie meczu schodzili na przerwę prowadząc 21:17.

Po zmianie stron Trójka utrzymywała bezpieczną przewagę i dowiozła cenne zwycięstwo do końca spotkania. Ostrołęccy szczypiorniści odnieśli trzeci triumf w rozgrywkach II ligi.

- Cieszę się, że mamy dobry zespół, który się uzupełnia - mówił po spotkaniu trener Radosław Żebrowski. - Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będziemy potrafili podtrzymać passę zwycięstw.

Kolejne starcie Trójkę czeka już w sobotę, 4 października. Rywalem w wyjazdowym meczu będzie MKS Mazur Sierpc. Przed własną publicznością ostrołęczanie ponownie zaprezentują się w sobotę, 11 października, mierząc się z ChKS Łódź.

UMKS Trójka Ostrołęka - KS Uniwersytet Radom 33:29 (21:17)