Trójka lepsza od ChKS Łódź w ostatnim starciu II ligi

Trener Radosław Żebrowski dobrze przygotował zespół do ostatniej batalii
Trener Radosław Żebrowski dobrze przygotował zespół do ostatniej batalii Stanisław Kaczmarczyk
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w ostatnim spotkaniu obecnego sezonu rozgrywek II ligi pokonali ChKS Łódź 32:31 i zapisali na swoim koncie komplet punktów, który przypieczętował zajęcie ósmej pozycji w obecnym sezonie.

Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego rozegrali bardzo ciekawe i emocjonujące starcie i do ostatniej sekundy meczu walczyli o komplet punktów. Do przerwy ostrołęczanie prowadzili 18:16, a po zmianie stron potrafili wypracować sobie pięciobramkową przewagę. Na kwadrans przed końcem meczu podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego prowadzili 27:22, ale w kolejnych minutach spotkania ostrołęczanom wyraźnie brakowało skuteczności.

ChKS doprowadził do wyrównania na osiem minut przed końcem sobotniej konfrontacji i rozpoczęła się niezwykle emocjonująca batalia o zwycięstwo. W ostatniej minucie ostrołęczanie w wyniku kar nałożonych przez sędziów rywalizowali zaledwie trójką zawodników w polu! Mimo to zdołali za sprawą Huberta Milewskiego zdobyć kluczową 32 bramkę, a następnie obronić korzystny wynik.

UMKS Trójka Ostrołęka - ChKS Łódź 32:31 (18:16)
Trójka: Bieniecki, Wojciechowski - T. Wiśniewski 2, Milewski 5, Kuliś 6, Kosiński 0, Piskowski 2, Zieliński 2, Ludwiczak 4, Niećko 10, Kowalczyk 4, Kolanowski 1, Ścibek 0.