MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tęcza JBB pokonała Deltę. Zobacz zdjęcia i wideo

Mateusz Sokołowski przesądził o losach spotkania
Mateusz Sokołowski przesądził o losach spotkania Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Tęczy JBB Łyse w starciu 9. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej pokonali Deltę Słupno 4:1. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego błysnęli skutecznością w ostatnich minutach meczu i zgarnęli niezwykle ważny komplet punktów do tabeli.

Prowadzenie w niedzielnej konfrontacji w 50. minucie meczu objęli goście po kapitalnym strzale zza pola karnego Damiana Surmaka. Tęcza zdołała odrobić straty w 70. minucie gry, a akcję pięknym uderzeniem wykończył Piotr Magdaleński. W kolejnych minutach spotkania podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego stwarzali coraz większe zagrożenie pod bramką rywala i w 85. minucie gry objęli prowadzenie za sprawą Mateusza Sokołowskiego. W kolejnej akcji ten sam zawodnik jeszcze raz zaskoczył golkipera gości. Wynik w ostatniej minucie meczu ustalił Rafał Domian.

Niebiesko-granatowi po raz pierwszy w obecnym sezonie wywalczyli komplet punktów w meczu rozgrywanym w roli gospodarza na stadionie w Ostrołęce. Przed piłkarzami z Łysych kolejne trudne wyzwania w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. W niedzielę, 18 września rywalem Tęczy JBB w wyjazdowym starciu będzie Pogoń II Siedlce. Początek konfrontacji został zaplanowany na godz. 18.00.

Tydzień później w niedzielę, 25 września na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce Tęcza JBB podejmie jednego z głównych faworytów rozgrywek - Błękitnych Raciąż. Mecz zaplanowany na godz. 16.00.

Tęcza JBB Łyse - Delta Słupno 4:1 (0:0)
Bramki: Pi. Magdaleński 70., Sokołowski 85. 87., Domian 90. - Surmak 50.

Tęcza JBB: Radczenko - Sulkowski, Pełtak, Prusinowski, Wargulewski (79. K. Kamionowski) - M. Kaliszewski, Sowa, P. Kamionowski (62. Pi. Magdaleński), Korytkowski (86. Domian), Pa. Magdaleński (71. Szymański) – Sokołowski