Poszło o paliwo

[ms]

Tygodnik Ostrołęcki

Aktualizacja:

Tygodnik Ostrołęcki

Zarząd Miasta przyjął rezygnację Ryszarda Kobrzyńskiego ze stanowiska dyrektora MZK. Były dyrektor złożył rezygnację bezpośrednio po kontroli, którą przeprowadziło miasto w swojej spółce. W styczniu 2002 dotarły do naszej redakcji sygnały sugerujące nieprawidłowości w funkcjonowaniu MZK w Ostrołęce. Dotyczyły one przede wszystkim przetargu na dostarczanie paliwa, jego ceny oraz jakości. Dokładne wyjaśnienia dyrektora w tej sprawie zamieściliśmy w TO z 29 stycznia. Zgodnie z zapowiedzią na naszych łamach, prezydent miasta zlecił kontrolę w podległym sobie zakładzie. Bezpośrednim efektem kontroli było złożenie przez Kobrzyńskiego rezygnacji z zajmowanego stanowiska.
29 stycznia w TO ukazał się tekst o MZK zatytułowany "Paliwo bez przekrętów". Tak zapewniał nas dyrektor.

29 stycznia w TO ukazał się tekst o MZK zatytułowany "Paliwo bez przekrętów". Tak zapewniał nas dyrektor.

18 lutego Zarząd Miasta przyjął regulamin konkursu na stanowisko dyrektora MZK. Oferty będą przyjmowane do 6 marca. Jak poinformowała nas Maria Sokoll, wiceprezydent Ostrołęki, jednym z pierwszych kroków nowego dyrektora będzie ogłoszenie przetargu na dostawę paliwa do miejskich autobusów.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Specjalnie dla Was

Wideo