Sportowiec Roku 2013: Głosuj na Michała Zyska

Michał Zysk to kolejny kandydat do miana "Sportowca Roku 2013".
Michał Zysk to kolejny kandydat do miana "Sportowca Roku 2013". A. Dobkowski
Z dużymi sukcesami w minionym roku startował również Michał Zysk i znalazł się w gronie zawodników norminowanych do miana "Sportowca Roku 2013".

Drugi z podopiecznych sensei Wiesława Orzoła z roku na rok udowadnia, że stać go na coraz większe sukcesy. Ostrołęczanin może pochwalić się złotym medalem Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kumite full contact oraz srebrnym medalem podczas tych samych zawodów w kumite light contact (bez podziału wagowego). Podczas Mistrzostw Polski Seniorów ostrołęczanin stanął na najniższym stopniu podium. Michał Zysk jest również liderem klasyfikacji w kat. -70 kg przygotowanej przez Polską Federację Karate Kyokushinkai.

Nominując sportowców do naszego plebiscytu wybraliśmy tych z największymi osiągnięciami dla swoich klubów. Sensei Wiesław Orzoł ma momentami kłopot bogactwa, bo medale dla OKKK w 2013 roku zdobyły również panie - Katarzyna Mierzejek i Emilia Płaszczyńska. Druga z wymienionych zawodniczek reprezentowała nasz kraj w Mistrzostwach Świata w Japonii. W debiucie wygrała jedną walkę. Obie reprezentantki Ostrołęki są w ścisłej czołówce zawodniczek w rankingu PFKK.

Aby zagłosować na Michała Zyska wyślij SMS o treści tosport.6 na numer 72466. Koszt to 2,46 zł (z Vat). Do każdego wysłanego SMS-a dostaniecie Państwo e-wydanie Tygodnika. Głosuj już dziś!