Terminarz rozgrywek

Brak danych
Piątek, 31 marca 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 24. kolejka 01.04.201702.04.2017
18:30 Olimpia Grudziądz -:- Sandecja Nowy Sącz
19:00 Chrobry Głogów -:- Stal Mielec
19:00 Wigry Suwałki -:- GKS Tychy
20:45 GKS Katowice -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
— Piłka nożna, — 2. liga, 24. kolejka 01.04.201702.04.2017
19:00 Polonia Bytom -:- ROW 1964 Rybnik
— Piłka nożna, — Liga rosyjska, 21. kolejka 31.03.201731.03.2017
18:00 Anży Machaczkała -:- Ural Sverdlovsk Oblast
18:00 Rubin Kazań -:- Zenit St. Petersburg
— Piłka nożna, — Lotto Ekstraklasa, 27. kolejka 01.04.201702.04.2017
18:00 Śląsk Wrocław -:- Korona Kielce
20:30 Wisła Kraków -:- Lech Poznań
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 26. kolejka 01.04.201701.04.2017
20:30 Hertha Berlin -:- TSG 1899 Hoffenheim
Sobota, 01 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 24. kolejka 01.04.201702.04.2017
16:00 Drutex-Bytovia Bytów -:- Pogoń Siedlce
17:45 Chojniczanka Chojnice -:- Miedź Legnica
18:00 Stomil Olsztyn -:- Wisła Puławy
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Znicz Pruszków
19:00 MKS Kluczbork -:- Górnik Zabrze
— Piłka nożna, — Opolska klasa okręgowa 1, 18. kolejka 01.04.201702.04.2017
13:00 Mechnice -:- Unia Kolonowskie
16:00 Start Siołkowice -:- Victoria Chróścice
16:00 Śląsk Łubniany -:- Gronowice
16:00 Żubry Smarchowice Śl. -:- Rudniki
16:00 Hetman Byczyna -:- Olimpia Lewin Brzeski
16:00 Silesius Kotórz Mały -:- Chrząstowice
16:00 Wiking Rodło Opole -:- Starościn
16:00 Źródło Krośnica -:- GKS Grodków
— Piłka nożna, — 3. liga grupa IV, 22. kolejka 30.11.-000130.11.-0001
16:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -:- Karpaty Krosno
16:00 JKS Jarosław -:- Spartakus Daleszyce
16:00 Soła Oświęcim -:- Podlasie Biała Podlaska
16:00 Resovia -:- Stal Rzeszów
16:00 Unia Tarnów -:- Podhale Nowy Targ
17:00 Motor Lublin -:- Garbarnia Kraków
— Piłka nożna, — Opolska klasa okręgowa 2, 18. kolejka 01.04.201702.04.2017
13:00 Bodzanów Nowy Świętów -:- Piomar Tarnów Op. Przywory
16:00 Jedność Rozmierka -:- Orzeł Źlinice
16:00 Piast Strzelce Opolskie -:- UKS Karnków
16:00 Czarni Otmuchów -:- GLKS Kietrz
16:00 Naprzód Ujazd Niezdrowice -:- Naprzód Jemielnica
16:00 Walce -:- Sparta Paczków
16:00 Orzeł Branice -:- Racławiczki
— Piłka nożna, — 4 liga opolska, 20. kolejka 01.04.201702.04.2017
16:00 TOR Dobrzeń Wielki -:- Po-Ra-Wie Większyce
16:00 Starowice -:- Agroplon Głuszyna
16:00 Kup -:- KS Krapkowice
16:00 Pogoń Prudnik -:- MKS Gogolin
16:00 OKS Olesno -:- Skalnik Gracze
16:00 Piotrówka -:- Polonia Nysa
16:00 Swornica Czarnowąsy -:- KS Krasiejów
16:00 Polonia Głubczyce -:- Małapanew Ozimek
— Piłka nożna, — 3 liga, grupa 3, 20. kolejka 01.04.201702.04.2017
13:00 Miedź II Legnica -:- Unia Turza Śląska
13:00 Skra Częstochowa -:- Falubaz Zielona Góra
14:00 Ślęza Wrocław -:- Lechia Dzierżoniów
15:00 Stal Brzeg -:- Piast Żmigród
15:00 Rekord Bielsko-Biała -:- Górnik Wałbrzych
16:00 GKS Jastrzębie -:- Olimpia Kowary
16:00 Pniówek Pawłowice Śląskie -:- Ruch Zdzieszowice
17:00 Stal Bielsko-Biała -:- KS Polkowice
— Piłka nożna, — 4. liga podkarpacka, 21. kolejka 30.11.-000130.11.-0001
14:00 Polonia Przemyśl -:- Igloopol Dębica
15:00 Stal Nowa Dęba -:- Wólczanka Wólka Pełkińska
15:00 Orzeł Przeworsk -:- Błękitni Ropczyce
16:00 Czarni Jasło -:- Wisłok Wiśniowa
16:00 LKS Pisarowce -:- Głogovia Głogów Małopolski
16:00 Stal Gorzyce -:- KS Wiązownica
— Piłka nożna, — 2. liga, 24. kolejka 01.04.201702.04.2017
Polonia Warszawa -:- Gryf Wejherowo
15:00 Błękitni Stargard -:- Rozwój Katowice
15:00 Odra Opole -:- Legionovia Legionowo
15:00 Raków Częstochowa -:- Siarka Tarnobrzeg
15:00 Stal Stalowa Wola -:- Warta Poznań
16:00 Olimpia Elbląg -:- GKS Bełchatów
16:00 Olimpia Zambrów -:- Puszcza Niepołomice
17:00 Kotwica Kołobrzeg -:- Radomiak Radom
— Piłka nożna, — Liga angielska, 30. kolejka 01.04.201701.04.2017
12:30 Liverpool -:- Everton
15:00 Burnley FC -:- Tottenham Hotspur
15:00 Chelsea Londyn -:- Crystal Palace
15:00 Hull City -:- West Ham United
15:00 Leicester City -:- Stoke City
15:00 Manchester United -:- West Bromwich Albion
15:00 Watford FC -:- Sunderland
17:30 Southampton -:- AFC Bournemouth
— Piłka nożna, — Liga rosyjska, 21. kolejka 31.03.201731.03.2017
18:00 Amkar Perm -:- Terek Grozny
18:00 Arsenał Tuła -:- Tom Tomsk
18:00 CSKA Moskwa -:- Krylja Sowietow Samara
18:00 FC Ufa -:- Lokomotiw Moskwa
18:00 FK Rostów -:- FK Krasnodar
18:00 Spartak Moskwa -:- FC Orenburg
— Piłka nożna, — Lotto Ekstraklasa, 27. kolejka 01.04.201702.04.2017
15:30 Arka Gdynia -:- Górnik Łęczna
18:00 Wisła Płock -:- Cracovia
20:30 Legia Warszawa -:- Pogoń Szczecin
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 26. kolejka 01.04.201701.04.2017
15:30 Bayern Monachium -:- FC Augsburg
15:30 Hamburger SV -:- FC Koeln
15:30 RB Lipsk -:- SV Darmstadt 98
15:30 SC Freiburg -:- Werder Brema
15:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- Borussia Dortmund
18:30 Eintracht Frankfurt -:- Borussia M'Gladbach
— Piłka nożna, — Liga holenderska, 28. kolejka 01.04.201702.04.2017
17:30 PEC Zwolle -:- Excelsior Rotterdam
17:30 AZ Alkmaar -:- FC Groningen
18:45 Sparta Rotterdam -:- PSV Eindhoven
19:45 Heracles Almelo -:- sc Heerenveen
19:45 FC Utrecht -:- Willem II Tilburg
— Siatkówka, — PlusLiga mężczyzn, 30. kolejka 30.11.-000130.11.-0001
Asseco Resovia Rzeszów -:- Zaksa Kędzierzyn-Koźle
— Koszykówka, — Polska Liga Koszykówki, 25. kolejka 30.11.-000130.11.-0001
Siarka Tarnobrzeg -:- Miasto Szkła Krosno
— Piłka ręczna, — Superliga mężczyzn, 25. kolejka 30.11.-000130.11.-0001
SPR Stal Mielec -:- Zagłębie Lubin
Niedziela, 02 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — 3. liga grupa IV, 22. kolejka 30.11.-000130.11.-0001
12:00 Orlęta Radzyń Podlaski -:- MKS Trzebinia-Siersza
14:00 Cosmos Nowotaniec -:- Wierna Małogoszcz
— Piłka nożna, — Opolska klasa okręgowa 2, 18. kolejka 01.04.201702.04.2017
16:00 Racławia Racławice Śl. -:- Po-Ra-Wie II Większyce
— Piłka nożna, — 4 liga opolska, 20. kolejka 01.04.201702.04.2017
17:00 Start Namysłów -:- Chemik Kędzierzyn-Koźle
— Piłka nożna, — 3 liga, grupa 3, 20. kolejka 01.04.201702.04.2017
14:00 Górnik II Zabrze -:- Śląsk II Wrocław
— Piłka nożna, — 4. liga podkarpacka, 21. kolejka 30.11.-000130.11.-0001
14:00 Sokół Sieniawa -:- Piast Tuczempy
15:00 Rzemieślnik Pilzno -:- Izolator Boguchwała
16:00 Sokół Nisko -:- Start Pruchnik
— Piłka nożna, — Liga angielska, 30. kolejka 01.04.201701.04.2017
13:30 Swansea City -:- Middlesbrough
16:00 Arsenal Londyn -:- Manchester City
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 29. kolejka 01.04.201702.04.2017
00:00 Celta Vigo -:- UD Las Palmas
00:00 Espanyol Barcelona -:- Real Betis Sewilla
00:00 Granada CF -:- FC Barcelona
00:00 Malaga CF -:- Atletico Madryt
00:00 Osasuna Pampeluna -:- Athletic Bilbao
00:00 Real Madryt -:- Deportivo Alaves
00:00 Real Sociedad -:- CD Leganes
00:00 Sevilla FC -:- Sporting Gijon
00:00 Valencia CF -:- Deportivo La Coruna
00:00 Villarreal CF -:- SD Eibar
— Piłka nożna, — Liga francuska, 31. kolejka 01.04.201703.04.2017
20:00 AS Monaco -:- AS Saint-Etienne
20:00 EA Guingamp -:- AS Nancy
20:00 FC Lorient -:- SM Caen
20:00 FC Metz -:- Paris Saint-Germain
20:00 FC Nantes -:- Angers SCO
20:00 Montpellier HSC -:- Toulouse FC
20:00 OGC Nice -:- Girondins Bordeaux
20:00 Olympique Marsylia -:- Dijon FCO
20:00 SC Bastia -:- OSC Lille
20:00 Stade Rennais -:- Olympique Lyon
— Piłka nożna, — Lotto Ekstraklasa, 27. kolejka 01.04.201702.04.2017
15:30 Jagiellonia Białystok -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18:00 Lechia Gdańsk -:- Zagłębie Lubin
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 26. kolejka 01.04.201701.04.2017
15:30 FC Ingolstadt 04 -:- FSV Mainz
17:30 Bayer Leverkusen -:- VfL Wolfsburg
— Piłka nożna, — Liga włoska, 30. kolejka 02.04.201702.04.2017
AS Roma -:- Empoli
Chievo Werona -:- FC Crotone
Fiorentina -:- Bologna
Genoa CFC -:- Atalanta Bergamo
Inter Mediolan -:- Sampdoria Genua
Palermo -:- Cagliari
Pescara Calcio -:- AC Milan
SSC Napoli -:- Juventus Turyn
Torino FC -:- Udinese Calcio
US Sassuolo -:- Lazio Rzym
— Piłka nożna, — Liga holenderska, 28. kolejka 01.04.201702.04.2017
11:30 Vitesse Arnhem -:- NEC Nijmegen
13:30 ADO Den Haag -:- Roda Kerkrade
13:30 Ajax Amsterdam -:- Feyenoord Rotterdam
15:45 Twente Enschede -:- Go Ahead Eagles
— Piłka nożna, — Liga portugalska, 27. kolejka 02.04.201702.04.2017
Belenenses -:- CD Feirense
Benfica Lizbona -:- FC Porto
Boavista -:- Rio Ave
CD Tondela -:- GD Estoril-Praia
FC Arouca -:- Sporting Lizbona
GD Chaves -:- Pacos Ferreira
Nacional Funchal -:- Vitoria Guimaraes
Vitoria Setubal -:- Moreirense
Poniedziałek, 03 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — Lotto Ekstraklasa, 27. kolejka 01.04.201702.04.2017
18:00 Ruch Chorzów -:- Piast Gliwice
— Siatkówka, — Orlen Liga kobiet, Półfinał 1-4 (dwumecz, przy remisie złoty set) 30.11.-000130.11.-0001
18:00 Developres SkyRes Rzeszów -:- Chemik Police
Wtorek, 04 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 23. kolejka 25.03.201727.03.2017
16:00 Znicz Pruszków -:- GKS Katowice
— Piłka nożna, — Liga angielska, 31. kolejka 04.04.201705.04.2017
20:45 Arsenal Londyn -:- West Ham United
20:45 Burnley FC -:- Stoke City
20:45 Hull City -:- Middlesbrough
20:45 Leicester City -:- Sunderland
20:45 Swansea City -:- Tottenham Hotspur
20:45 Watford FC -:- West Bromwich Albion
21:00 Manchester United -:- Everton
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 27. kolejka 05.04.201705.04.2017
20:00 Borussia Dortmund -:- Hamburger SV
20:00 FC Koeln -:- Eintracht Frankfurt
20:00 TSG 1899 Hoffenheim -:- Bayern Monachium
20:00 Werder Brema -:- Schalke 04 Gelsenkirchen
— Piłka nożna, — Liga holenderska, 29. kolejka 04.04.201706.04.2017
18:30 Excelsior Rotterdam -:- FC Utrecht
20:45 sc Heerenveen -:- Sparta Rotterdam
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/2 finału
18:00 Arka Gdynia -:- Wigry Suwałki
— Siatkówka, — Orlen Liga kobiet, Półfinał 1-4 (dwumecz, przy remisie złoty set) 30.11.-000130.11.-0001
20:30 Budowlani Łódź -:- Impel Wrocław
Środa, 05 kwietnia 2017
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 19. kolejka 26.11.201627.11.2016
18:00 GKS Tychy -:- Sandecja Nowy Sącz
— Piłka nożna, — Nice 1 Liga, 23. kolejka 25.03.201727.03.2017
18:30 Miedź Legnica -:- Chrobry Głogów
18:30 Pogoń Siedlce -:- Olimpia Grudziądz
— Piłka nożna, — Liga angielska, 31. kolejka 04.04.201705.04.2017
20:45 Chelsea Londyn -:- Manchester City
20:45 Southampton -:- Crystal Palace
21:00 Liverpool -:- AFC Bournemouth
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 30. kolejka 04.04.201706.04.2017
00:00 Athletic Bilbao -:- Espanyol Barcelona
00:00 Atletico Madryt -:- Real Sociedad
00:00 CD Leganes -:- Real Madryt
00:00 Deportivo Alaves -:- Osasuna Pampeluna
00:00 Deportivo La Coruna -:- Granada CF
00:00 FC Barcelona -:- Sevilla FC
00:00 Real Betis Sewilla -:- Villarreal CF
00:00 SD Eibar -:- UD Las Palmas
00:00 Sporting Gijon -:- Malaga CF
00:00 Valencia CF -:- Celta Vigo
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 27. kolejka 05.04.201705.04.2017
20:00 Borussia M'Gladbach -:- Hertha Berlin
20:00 FC Augsburg -:- FC Ingolstadt 04
20:00 FSV Mainz -:- RB Lipsk
20:00 SV Darmstadt 98 -:- Bayer Leverkusen
20:00 VfL Wolfsburg -:- SC Freiburg
— Piłka nożna, — Liga holenderska, 29. kolejka 04.04.201706.04.2017
18:30 Ajax Amsterdam -:- AZ Alkmaar
18:30 Heracles Almelo -:- Vitesse Arnhem
19:45 FC Groningen -:- NEC Nijmegen
20:45 Feyenoord Rotterdam -:- Go Ahead Eagles
20:45 Willem II Tilburg -:- ADO Den Haag
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/2 finału
20:45 Pogoń Szczecin -:- Lech Poznań
— Koszykówka, — Polska Liga Koszykówki, 26. kolejka 30.11.-000130.11.-0001
18:00 Miasto Szkła Krosno -:- Polpharma Starogard Gdański
18:15 Energa Czarni Słupsk -:- Siarka Tarnobrzeg

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl