Siatkarze Energi Omis bez punktów. Zobacz zdjęcia i wideo

Siatkarze Energi Omis bez punktów na inaugurację
Siatkarze Energi Omis bez punktów na inaugurację A. Dobkowski
Siatkarze Energi Omis Ostrołęka w inauguracyjnym spotkaniu I ligi siatkówki mężczyzn ulegli Aluron Virtu Warcie Zawiercie 1:3.

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca bardzo dobrze zaprezentowali się w drugim secie, w którym zwyciężyli 25:21. W pozostałych partiach lepsi okazali się goście, którzy wygrali w setach do 18, 19 i ponownie 18.

Kolejne spotkanie nasi siatkarze rozegrają na wyjeździe w sobotę, 10 października z Kęczaninem Kęty. Emocje związane z meczami Energi Omis do hali im. Arkadiusza Gołasia powrócą w sobotę, 17 października. Wówczas rywalem biało-czerwonych będzie AGH Kraków.

Energa Omis Ostrołęka - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (18:25, 25:21, 19:25, 18:25)
Energa Omis: Nowosielski, Cichocki, Obermeler, Szaniawski, Zalewski, Faryna, Kołodziej (l) oraz Szaniawski, Tomczak, Ostrowski