Seniorki Nike bliżej II ligi. Zobacz zdjęcia i wideo

Seniorki Nike są bliżej awans do turnieju finałowego.
Seniorki Nike są bliżej awans do turnieju finałowego. Arkadiusz Dobkowski
Siatkarki Nike Ostrołęka pokonały w pierwszym meczu turnieju półfinałowego o awans do rozgrywek II ligi KKS Kozienice 3:0.

Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego nie miały problemów, aby pokonać czwarty zespół rozgrywek mazowieckiej II ligi, z którym dwukrotnie wygrywały również w sezonie zasadniczym. W pierwszym secie ostrołęczanki odniosły zwycięstwo 25:20, w drugiej partii rozbiły rywalki 25:15, a w trzeciej partii wygrały 25:19.

W efekcie w całym spotkaniu 3:0 i teraz mogą odetchnąć i zbierać siły na wieczorne starcie z Jedyną Siewierz, które zostało zaplanowane na godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Mecz z KKS Kozienice rozpoczął się od minuty ciszy z powodu śmierci ojca zawodniczki Nike Asi Sobotki - śp. Zbigniewa Sobotki.

Pyrys-Bud Nike Ostrołęka - KKS Kozienice 3:0 (25:20, 25:15, 25:19)

W obecnym sezonie zespół seniorek Nike reprezentują: Urszula Iwaniuk, Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Natalia Ossowska, Magdalena Piersa, Anna Mierzejewska, Joanna Sobotka (l), Aleksandra Piersa, Klaudia Chełstowska, Magdalena Wiszowata, Karolina Kośka, Joanna Skoczeń, Aleksandra Mierzejewska, Justyna Kowalczyk.