Efektowne zwycięstwo Trójki w Pabianicach

To było bardzo dobre spotkanie naszych szczypiornistów.
To było bardzo dobre spotkanie naszych szczypiornistów. S. Kaczmarczyk
Wysokie zwycięstwo odnieśli szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w pierwszym spotkaniu drugiej rundy rozgrywek II ligi.

Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego po bardzo dobrym meczu odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Pabiksem Pabianice 35:23. Początek starcia był niezwykle wyrównany i emocjonujący, ale po dwudziestu minutach meczu to ostrołęczanie zaczęli zdobywać przewagę i do przerwy prowadzili już 15:10. Po zmianie stron Trójka narzuciła swój styl gry rywalowi, grała uważnie w obronie i po szybkich atakach zdobywała kolejne bramki. W efekcie podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego odnieśli zwycięstwo różnicą aż dwunastu bramek i zapisali ważny komplet punktów na swoim koncie.

Kolejne spotkanie naszych szczypiornistów czeka w sobotę, 13 lutego o godz. 17.00. W meczu przed własną publiczością ostrołęczanie podejmą Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka.

SPR Pabiks Pabianice - UMKS Trójka Ostrołęka 23:35 (10:15)
Trójka: Kozłowski, Prekiel - T. Wiśniewski 0, P. Obidziński 4, Milewski 8, Kosiński 4, E. Obidziński 0, Ludwiczak 9, Dmowski 2, Niećko 8, Świerżewski 0.