Talent ze złotem, Korona z brązem. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze Korony cieszyli się z trzeciego miejsca w turnieju
Piłkarze Korony cieszyli się z trzeciego miejsca w turnieju A. Dobkowski
Piłkarze AP Talent Białystok okazali się najlepszym zespołem XXII Międzynarodowego Turnieju im. Aleksandra Harabasza dla rocznika 2003 i młodsi.

W finałowym starciu pokonali po serii rzutów karnych PAF Płońsk 2:1. Trzecie miejsce w turnieju wywalczyli piłkarze ostrołęckiej Korony pod wodzą trenera Łukasza Malanowskiego, którzy w decydującym starciu pokonali Młode Orły Pułtusk 3:1. Emocji nie zabrakło również w konfrontacji o piątą lokatę, gdzie piłkarze UKS Złota Ostrołęka w derbowym meczu pokonali APN Ostrołęka 2:1. W turnieju wzięło udział dwanaście zespołów. Dziesiątą lokatę zajęli piłkarze UKS Narew Ostrołęka, a pozycję niżej zostali sklasyfikowani reprezentanci UKS Mag Ostrołęka.

Najwięcej bramek w turnieju zdobył Radosław Zyśk z APN Ostrołęka - 20. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Patryk Romanowski z PAF Płońsk, a miano najlepszego bramkarza przypadło Maciejowi Gałeckiego z Korony Ostrołęka. Specjalna nagroda dla najlepszego zawodnika z Ostrołęki trafiła do reprezentanta Korony - Patryka Gumowskiego.

Najwyżej sklasyfikowany w turnieju ostrołęcki zespół - Korona wystąpił w składzie: Maciej Gałecki, Dawid Samorajski, Michał Kaliszewski, Jakub Sakowski, Mateusz Białobrzeski, Patryk Gumowski, Adam Deptuła, Dominik Gałecki, Adrian Parzych, Bartosz Długołęcki, Bartosz Jankowski, Jakub Jankowski.

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1. AP Talent Białystok, 2. PAF Płońsk, 3. OTS Korona Ostrołęka, 4. UKS Młode Orły Pułtusk, 5. UKS Złota Ostrołęka, 6. APN Ostrołęka, 7. Warmia Olsztyn, 8. Jonavas (Litwa), 9. Pogoń Łapy, 10. UKS Narew Ostrołęka, 11. UKS Mag Stacja Ostrołęka, 12. Ostrovia Ostrów Mazowiecka.