Tęcza JBB lepsza od Wkry Sochocin. Zobacz zdjęcia i wideo

Najbardziej pracowity w całym spotkaniu - Marek Kaliszewski z piłką
Najbardziej pracowity w całym spotkaniu - Marek Kaliszewski z piłką A. Dobkowski
Piłkarze Tęczy JBB Łyse w starciu 11. kolejki rozgrywek ligi okręgowej pokonali Wkrę Sochocin 3:0.

Pierwsze trafienie dla podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego w 19. minucie meczu zdobył Dariusz Korytkowski, wykorzystując świetne dogranie w pole karne od Marka Cichego. Sześć minut później gospodarze prowadzili już 2:0. Tym razem świetną akcją popisał się Marek Kaliszewski, który świetnie dograł do Marka Cichego, a najlepszy strzelec okręgówki pewnie wpakował futbolówkę do bramki rywali.

W drugiej odsłonie meczu gospodarze stworzyli kilka bardzo dobrych sytuacji do tego, aby podwyższyć prowadzenie. Jedną z nich wykorzystał Marek Cichy, po dokładnym dograniu od Marka Kaliszewskiego. Ostatecznie Tęcza JBB wygrała 3:0 i zapisała na swoim koncie kolejny komplet punktów do tabeli ligi okręgowej.

W kolejnym starciu piłkarzy z Łysych czeka wyprawa na mecz do Makowa Mazowieckiego. Spotkanie 12. kolejki zostanie rozegrane w sobotę, 17 października o godz. 14.00.

Tęcza JBB Łyse - Wkra Sochocin 3:0 (2:0)

Bramki: Korytkowski 19., Cichy 25. 63.

Tęcza: Radczenko - Sulkowski, Sowa, Cekała, K. Kamionowski - P. Kamionowski (84. Cendrowski), Śnietka (69. Zalewski), Korytkowski (64. Bednarczyk) - Pi. Magdaleński (57. Pa. Magdaleński), Cichy, Kaliszewski