Tylko remis Troszyna z Wieczfnianką. Zobacz zdjęcia i wideo

W tej sytuacji Kamil Grochocki zdobył drugą bramkę dla KS CK Troszyn.
W tej sytuacji Kamil Grochocki zdobył drugą bramkę dla KS CK Troszyn. Arkadiusz Dobkowski
KS CK Troszyn po raz kolejny w rundzie wiosennej nie potrafił wykorzystać atutu własnego boiska i odnieść zwycięstwa.

Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego zaledwie zremisowali z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna 2:2. Jako pierwszy na listę strzelców w sobotnim meczu wpisał się zawodnik gości Marek Dziubiński, który w 35. minucie gry pokonał Roberta Florczykowskiego. Pięć minut później odpowiedział Piotr Bałas lokując piłkę w siatce strzałem z rzutu wolnego. W końcówce pierwszej połowy czerwoną kartkę otrzymał Marek Charzyński z Wieczfnianki i gospodarze do końca meczu grali z przewagą jednego zawodnika.

W drugiej odsłonie meczu na prowadzenie KS CK Troszyn wyprowadził Kamil Grochocki, a stan meczu wyrównał Piotr Melchinkiewicz i spotkanie zakończyło się ostatecznie podziałem punktów.

W kolejnym spotkaniu KS CK Troszyn czeka wyjazdowa batalia z wiceliderem Soną Nowe Miasto.

KS CK Troszyn - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2:2 (1:1)
Bramki: Bałas 40., Grochocki 55. - Dziubiński 35., Melchinkiewicz 65.

Troszyn: Florczykowski - Laskowski, Sakowski, Grochocki, Dzwonkowski (85. Abramczyk) - Rudziński, Kuliś (46. Gutowski), Grabowski, Bałas, Chromik - Bałazy (75. Parzych)