Truszkowski odmienił Koronę

Trener Marcin Truszkowski wykonał kawał dobrej roboty
Trener Marcin Truszkowski wykonał kawał dobrej roboty Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Korony Ostrołęka świetnie rozpoczęli rywalizację w rozgrywkach ligi okręgowej w obecnym sezonie.

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego na inaugurację pokonali na wyjeździe Wkrę Bieżuń 2:1. W kolejnym meczu żółto-niebiescy odnieśli zwycięstwo nad Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna 3:0. W miniony weekend podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego po raz kolejny zapisali na swoim koncie komplet punktów. Prowadzenie w 20. minucie meczu objęli gospodarze, a jeszcze przed przerwą bramkę zdobył Damian Drężewski. Po zmianie stron Korona potrafiła narzucić swój styl gry, a bramkę dającą prowadzenie strzelił Piotr Dawidzki. W końcówce spotkania po raz drugi w sobotnim starciu do siatki rywali trafił Damian Drężewski i przypieczętował triumf Korony.

– Cieszy kolejne zwycięstwo, szczególnie, że do meczu przystąpiliśmy bez kontuzjowanych Piotra Strzeżysza i Pawła Dzbeńskiego – podkreśla golkiper Korony Sebastian Szczechowiak. – W meczu zabrakło także Jakuba Laski, ale i tak byliśmy zespołem zdecydowanie silniejszym i odnieśliśmy pewne zwycięstwo.

Kolejnym rywalem Korony będzie Boruta Kuczbork. Spotkanie zostało zaplanowane na środę, 31 sierpnia na godz. 17.00. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Tęcza Ojrzeń - Korona Ostrołęka 1:3 (1:1)
Bramki: 20. - Drężewski 42. 85., Dawidzki 71.

Korona: Szczechowiak - Buchalski (87. Karczewski), Dawidzki, Skarzyński, Skorupka - Kowalczyk, Górski (80. Wysocki), Śnietka, Nosek, Drężewski - Staszczuk (70. Kubat)