Tęcza JBB bez punktów. Zobacz zdjęcia i wideo

Rafał Domian (Tęcza JBB Łyse) w akcji
Rafał Domian (Tęcza JBB Łyse) w akcji Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Tęczy JBB Łyse w starciu 11. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej musieli uznać wyższość Błękitnych Raciąż 1:3.

Już w trzeciej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Tomasz Grudzień. Po kwadransie gry wyrównał Piotr Kamionowski. Kluczowe dla losów spotkania bramki padły w doliczonym czasie gry. Najpierw po raz drugi na listę strzelców wpisał się Tomasz Grudzień, a kolejne dwie minuty później trafienie zaliczył Kamil Majkowski.

Kolejne ligowe starcie Tęczę JBB Łyse czeka w sobotę, 1 października na wyjeździe z Podlasiem Sokołów Podlaski.

Tęcza JBB Łyse - Błękitni Raciąż 1:3 (1:1)

Bramki: P. Kamionowski 15. - Grudzień 3. 90.+3, Majkowski 90.+5

Tęcza JBB: Jędraszczak 0 Sulkowski, Kardaś, Zygmunt, K. Kamionowski - M. Kaliszewski, Domian, Sowa (70. Korytkowski), P. Kamionowski (89. Grzyb), Szymański (65. Pa. Magdaleński) - Sokołowski (83. Pi. Magdaleński)