Ostrovia uległa Naprzodowi Skórzec

Piłkarze Ostrovii mają na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki.
Piłkarze Ostrovii mają na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki. Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka doznali drugiej porażki w obecnym sezonie rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ.

Tym razem podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w wyjazdowym spotkaniu ulegli waczącemu o utrzymanie rywalowi ze Skórca 1:3. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po trafieniu Doriana Zająca. Po zmianie stron ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu. Ostrovia zdobyła kontaktową bramkę w ostatniej minucie meczu za sprawą Adriana Nowackiego.

W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę za zagranie piłki ręką w polu karnym otrzymał Kamil Małkiński, a arbiter główny spotkania dodatkowo podyktował rzut karny. Ten na bramkę zamienił Łukasz Paciorek.

Naprzód Skórzec - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:1 (1:0)

Bramki: Zając 22. 65., Paciorek 90+5. (k) - Nowacki 90.

Ostrovia: Romanik - Małkiński, Dawidzki, Korzeb, Sz. Wątróbski (80. K. Wątróbski) - Choroszewski (48. Nowacki), R. Wilczewski, Strzeżysz, D. Wilczewski - Zacheja, Dzwonkowski