Kurpik wciąż z szansami na awans. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze Kurpika Kadzidło wciąż pozostają w grze o awans.
Piłkarze Kurpika Kadzidło wciąż pozostają w grze o awans. Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Kurpika Kadzidło wciąż zachowują realne szanse na awans do ligi okręgowej. W ostatnim starciu zremisowali z liderem Orzycem Chorzele 2:2.

Prowadzenie w starciu z Orzycem gospodarzom zapewnił Sebastian Kaczyński w 17. minucie meczu. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy prowadzenie podwyższył Patryk Drężek. W drugiej odsłonie meczu inicjatywę przejęli goście z Chorzel, którzy zdobyli bramki za sprawą Macieja Wierzbickiego i Daniela Tułowieckiego.

Wyjazdowej porażki doznali piłkarze Rzekunanianki Rzekuń w starciu z Jutrzenką Unieck 0:2. Bartnik Myszyniec zremisował z kolei z Gryfem Kownaty Żędowe 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli Maciej Szymański i Mateusz Wróblewski.

Ważny komplet punktów zdobyli również piłkarze KS Wąsewo po zwycięnad Mazowsze Jednorożec 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Krzysztof Grabowski, Paweł Murawski i Adrian Waracki.