Korona II Ostrołęka tuż za Narwią w B Klasie [ZDJĘCIA]

Korona II Ostrołęka pokonała Wymakracz Długosiodło 3:0 w spotkaniu na szczycie 18. kolejki B Klasy ostrołęckiej. Żółto-niebiescy nie odpuszczają walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Pierwszą bramkę dla zespołu Korony strzelił Michał Nosek. Doświadczony napastnik otworzył wynik meczu w 40. minucie. Kolejne gole mogły paść w drugiej połowie. Gospodarze wiele razy stawali przed szansami na gola, swoje armaty uruchomili także gracze Wymakracza, lecz w bramce Korony świetnie spisywał się 15-letni Michał Fuksiński.

Na kolejne gole poczekaliśmy do 90. minuty. Najpierw Karol Macioch wykorzystał rzut karny, a kilka minut później strzelił bramkę w ostatniej akcji meczu, trafiając na 3:0. Korona II jest wiceliderem B Klasy i do prowadzącej Narwi Ostrołęka traci 3 punkty.

Korona II Ostrołęka - Wymakracz Długosiodło 3:0 (1:0)
Bramki: 40. Nosek, 90. 90+4. Macioch

Korona II: Fuksiński - Skarzyński, D. Jastrzębski, Karczewski, Ludwiczak, Augustyniak, Kowalczyk, Trzciński, Muchin, Macioch, Nosek. Zagrali również: Duszak, Buchalski, Przytuła.