Kamil Grabowski wygrał wyścig MTB w Lelisie. Zobacz zdjęcia i wideo

Trasa nawet dla młodzieży była bardzo wymagająca
Trasa nawet dla młodzieży była bardzo wymagająca A. Dobkowski
Kamil Grabowski z Nowej Wsi reprezentujący Klub Kolarski 24h okazał się najlepszy w gronie dzieci i mlodzieży w wyścigu MTB w Lelisie.

W zawodach najszybciej pokonał rundy na 6 km trasie i z czasem 16 minut i 15 sekund jako pierwszy przekroczył linię mety. Na drugiej pozycji uplasował się Michał Fularski z Przasnysza - 17:13, a trzeci zameldował się Szymon Białczak z Nowej Wsi - 17:28.
Kolejne miejsca w rywalizacji zajęli: Adrian Gąska z Nowej Wsi - 17:52, pierwsza dziewczyna na mecie Luiza Wawer z Prostek - 17:58, Marta Gawek z Ostrołęki - 18:08, Jakub Malon z Ostrołęki - 19:17, Wiktoria Ejzemberg z Łodzisk - 20:25, Daria Parzychowska z Białobieli - 21:05, a dziesiątkę najszybszym kolarzy zamknęła Basia Karczewska z Czarnowca - 21:27.

W sumie na trasie w gronie dzieci i młodzieży ścigało się łącznie 28 reprezentantów klub z kilkunastu miejscowości. Najmłodsi uczestnicy imprezy mieli zaledwie sześć lat, a 6 km trasę pokonali w nieco ponad dwa kwadranse.

Podsumowanie rywalizacji na trasach Midi (20 km) i Maxi (40 km) w gronie seniorów w naszej wtorkowej odsłonie wiadomości sportowych.