Brydż sportowy: Starosta na maksa, Żagiel imponująco

Brydż sportowy: Starosta na maksa, Żagiel imponująco

jpawlowski

Tygodnik Ostrołęcki

Tygodnik Ostrołęcki

W niedzielę 28 kwietnia w ramach obchodów Dni Ostrołęki rozegrano turnieje brydża sportowego par o Puchar Starosty Ostrołęckiego (maks) oraz o Puchar Żagiel SA (imp).

Więcej

Więcej


Szczegółowe informacje pod adresem www.bts.pl/brydz
W Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrołęce zjawiło się 65 par z całego kraju. Wśród uczestników było trzech arcymistrzów międzynarodowych, dziewięciu arcymistrzów oraz sześciu mistrzów międzynarodowych w tym mistrz Europy par na zapis średni Roman Kierznowski oraz zwycięzcy Grand Prix Polski 2001, Sylwester Młynarczuk i Artur Rutkowski. Turniej, który tradycyjnie już przebiegał w doskonałej atmosferze otworzył starosta ostrołęcki Witold Pakieła.
W turnieju na maksy zwyciężyła para z Warszawy Irena i Jan Chodorowscy. Tuż za nimi uplasowali się Joanna i Kazimierz Wielechowscy z Ostrołęki. Na wysokim piątym miejscu turniej zakończyli kolejni reprezentanci Ostrołęki, Zdzisław Olszewski i Andrzej Topolski. Z kolei, w turnieju na impy triumfowała para z Ciechanowa Zbigniew Kaczorowski i Wojciech Morawski. Najlepsi ostrołęczanie, Zbigniew Piekutowski i Marek Mrozek zostali sklasyfikowani na dwunastym miejscu.
W klasyfikacji Grand Prix Ostrołęki (cyklu składającego się z czterech imprez) na prowadzeniu znalazła się para Zbigniew Kaczorowski - Wojciech Morawski.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Specjalnie dla Was

Wideo