Zacięta batalia o złoto w tenisie stołowym (zdjęcia, wideo)

Tenisiści stołowi ZSZ nr 4 wywalczyli złote medale
Tenisiści stołowi ZSZ nr 4 wywalczyli złote medale Arkadiusz Dobkowski
Do ciekawej rywalizacji doszło w mistrzostwach Ostrołęki w tenisie stołowym w gronie kobiet i mężczyzn. Tym razem do zmagań o puchar przechodni prezydenta przystąpiły czteroosobowe drużyny.

W zmaganiach kobiet zwyciężyły zawodniczki I LO w finale pokonując ZSZ nr 4 6:2. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja ZSZ nr 3, a czwarte III LO. W ćwierćfinałach z rywalizacją w mistrzostwach pożegnały się: ZSZ nr 2, ZSZ nr 1, II LO. Triumfatorki zmagań z I LO wystąpiły w składzie: Edyta Olkowska, Łucja Pisiak, Dominika Szymańska, Wiktoria Piorunek oraz rezerwowa Natalia Białczak. W zawodach zwyciężyły już po raz trzeci z rzędu i odebrały puchar przechodni prezydenta miasta Ostrołęki na własność z rąk wicedyrektora MZOSTiIT Radosława Stachacza.

Sporo emocji dostarczyły również zmagania w gronie mężczyzn, w których zwyciężyli reprezentanci ZSZ nr 4 w finale pokonując II LO 5:3. Trzecie miejsce wywalczyli tenisiści ZSZ nr 1, a czwarte I LO. W ćwierćfinałach z mistrzostw odpadły drużyny: III LO, ZSZ nr 2 i ZSZ nr 3. Najlepszy zespół w gronie mężczyzn ZSZ nr 4 wystąpił w składzie: Patryk Kruczyk, Kamil Różycki, Damian Duszak i Radosław Grzybowski.