JCZ
Hertha Berlin - Bayern Monachium 1:1
Hertha Berlin - Bayern Monachium 1:1 AFP/East News
Liga niemiecka. Robert Lewandowski uratował Bayern Monachium przed porażką! W Berlinie jego zespół męczył się z Herthą. Trener Carlo Ancelotti zostawił go zresztą na ławce rezerwowych, lecz kiedy wynik 0:1 utrzymywał się jeszcze po przerwie, postanowił po niego sięgnąć - w 60 minucie. "Lewy" w ostatniej akcji wyrównał na 1:1! To jego szesnaste trafienie w sezonie. O jedną bramkę w klasyfikacji strzelców ustępuje prowadzącego Pierre-Emerickowi Aubameyangowi z Borussii Dortmund.

Bramka Ibisevicia na 1:0 dla Herthy:

Bramka Lewandowskiego na 1:1

LIGA NIEMIECKA w GOL24

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Liga niemiecka. Na kłopoty Bayernu oczywiście Lewandowski! Wszedł i strzelił z Herthą - Gol24