Daniel Gadomski wygrał na 1000 m. Jak wypadli w Łodzi pozostali zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka?

red
[Na zdjęciu Kornelia Suchecka]
[Na zdjęciu Kornelia Suchecka] UKS Siódemka
W ostatni weekend odbyła się kolejna seria lekkoatletycznych zawodów halowych. Tym razem zawodnicy UKS Siódemka wystartowali w Łodzi.

Spośród pięcioosobowej ekipy ponownie najlepiej wypadł Daniel Gadomski (98), który wygrał bieg na 1000 m. Daniel tym razem sam podyktował tempo, prowadząc od startu do mety i osiągnął wynik 2:36,02 s.

Drugie miejsce w trójskoku kobiet zajęła Kornelia Suchecka (98) – 11,20 m, a trzeci w trójskoku mężczyzn było Wiktor Marciniak (00) – wynik 12,67 m daje mu kwalifikację na Halowe Mistrzostwa Polski U-18 (juniorów młodszych), które odbędą się w Toruniu 11-13 lutego.

Pozostałe wyniki zawodników Siódemki: Kornelia Suchecka (98) – 5,07 w skoku w dal – 7 miejsce, Paula Wójtowicz (02) – 9,05 w biegu na 60m (rekord życiowy) i 4,25 w skoku w dal, Wiktor Marciniak (00) – 7,54 s w biegu na 60 m i 5,64 m w skoku w dal, Marta Łada (00) – 8,62 s w biegu na 60 m, 10,01 m w trójskoku (7 miejsce) i 4,14 m w skoku w dal.

Następne zawody 21 stycznia w Aleksandrowie Łódzkim i 22 stycznia w Toruniu.