Rzekunianka z kompletem punktów

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń sprawili swoim kibicom miłą niespodziankę.
Piłkarze Rzekunianki Rzekuń sprawili swoim kibicom miłą niespodziankę. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze Rzekunianki Rzekuń odnieśli pewne zwycięstwo nad czołowym zespołem ligi okręgowej Błękitnymi Raciąż 2:0, w starciu 29. kolejki na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

W pierwszej połowie spotkania obejrzeli zaciętą konfrontację w której żaden z zespołów nie potrafił pokusić się o strzelenie pierwszej bramki. Po zmianie stron podopieczni trenera Pawła Sendrowskiego przejęli inicjatywę i przeprowadzali coraz groźniejsze akcje. Po jednej z nich w 72. minucie meczu prowadzenie gospodarzom dał Paweł Lelujka, który wykorzystał bardzo dobre dogranie od Krzysztofa Dzieruka. Drugi z wymienionych piłkarzy w doliczonym czasie gry asystował także przy trafieniu Piotra Karczewskiego.

- Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa i powiem szczerze, że miałem nadzieję już przed meczem na dobry występ swoich podopiecznych - mówił po spotkaniu trener Paweł Sendrowski. - Miałem do dyspozycji prawie wszystkich zawodników, dlatego ten mecz wyglądał zdecydowanie lepiej od poprzednich.

Rzekunianka Rzekuń - Błękitni Raciąż 2:0 (0:0)
Bramki: Lelujka 72. Karczewski 90.+1

Rzekunianka: Woźniak - Załęski (72. Kowalski), Kucisz, Grochocki, Borkowski - Cesarski (46. Cylwik), Kurpiewski, Karczewski, Lelujka (85. Długołęcki) - Dąbkowski (80. Sejda), Dzieruk