Głosowanie zakończone
Plebiscyt: Super Dziadek 2024
Wybieramy najsympatyczniejszych dziadków w Polsce
- Dziadek, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma główną nagrodę finansową 20 000 złotych.
- Dziadkowie, którzy zajmą miejsca od 2 do 5 otrzymają otrzymają nagrody finansowe w wysokości 2000 złotych.
- Koniec głosowania w czwartek, 21 marca o godz. 21:00. Informacje: Natalia Zwolanowska - tel. 607371458.
Zwycięzcy:
-
Władysław Balicki
Łódź
2300głosów -
Rafał Olszówka
Wola Rzędzińska
2085głosów -
Józef Tomoń
Golcowa
803głosy -
Henryk Thiel
Zduńska Wola
720głosów -
Andrzej Klefas
Leszno
579głosów -
Grzegorz Tymiński
Brzeg
565głosów -
Jarosław Walczak
Bydgoszcz
210głosów -
Lech Witucki
Szczecin
120głosów -
Zbigniew Kaczmarek
Pszczyna
110głosów -
Włodzimierz Owczarek
Zaborów
110głosów
Pozostali:
-
Hubert Mateja
Opole
95głosów -
Szczepan Andrzejczak
Ilno
88głosów -
Andrzej Sróda
Poznań
35głosów -
Wiesław Wiśniowski
Rzeszów
30głosów -
Jarosław Szymański
Grzymały Szczepankowskie
20głosów -
Szczepan Furmaniak
Zgierz
15głosów -
Marek Dudziak
11głosów -
Marian Sulima
Ozorków
10głosów -
Zbigniew Łyszczek
Wiśniowa
10głosów -
Adam Drabik
Ostroszowice
10głosów -
Jan Terlecki
Nowa Sól
10głosów -
Edek Szkudlarek
Zielona Góra
10głosów -
Henryk Pieczyński
Padniewko
5głosów -
Roman Sapożnik
Gdańsk
5głosów -
Jerzy Różycki
Brzustów
5głosów -
Mariusz Biegański
Olsztyn
5głosów -
Mikołaj Gryko
Białystok
— -
Wojciech Krysztopik
Dobrzyniewo Duże
— -
Włodzimierz Leonczuk
Białystok
— -
Leszek Zielonka
Białystok
— -
Bronisław Krąkowski
Tarnówko
— -
Andrzej Nijak
Inowrocław
— -
Janusz Polak
Kuczyna
— -
Dawid Myk
Trutnowo
— -
Piotr Bielik
Świecie nad Osą
— -
Marek Jabłoński
Wielgie
— -
Piotr Gąsiorowski
Bydgoszcz
— -
Bernard Theus
Kęsowo
— -
Andrzej Antoniak
Rumia
— -
Sławomir Derezulko
Lubuczewo
— -
Kazimierz Jaruszewski
Gdańsk
— -
Mariusz Dłubek
Wejherowo
— -
Jan Ciura
Trankwice
— -
Michał Gołuński
Gdańsk
— -
Rysiek Szybka
Liniewo
— -
Adam Dominik
Mątowskie Pastwiska
— -
Andrzej Gilmajster
Wygoda Sierakowska
— -
Bernard Gala
Bytom
— -
Mirosław Grzych
Dąbrowa Górnicza
— -
Janusz Kobyłka
Bytom
— -
Edward Nadulny
Jastrzębie-Zdrój
— -
Eugeniusz Knop
Chorzów
— -
Krzysztof Bacia
Dąbrowa Górnicza
— -
Piotr Matusiak
Bielsko-Biała
— -
Stanisław Kuzera
Szałsza
— -
Zygmunt Glanz
Chorzów
— -
Ryszard Flak
Katowice
— -
Jerzy Nawara
Kielce
— -
Jurek Gozdek
Połaniec
— -
Stanisław Broziński
— -
Maciej Wyraz
Staszów
— -
Mieczysław Polniak
Czernica
— -
Franciszek Banasik
Suków
— -
Mirosław Zawierucha
Grabki Duże
— -
Jarosław Walczyńska
Jędrzejów
— -
Stanisław Starostka
Kielce
— -
Marian Krogulec
Łączna
— -
Franciszek Kolomanski
Wilków
— -
Ryszard Stawiarski
Ostrowiec Świętokrzyski
— -
Bogdan Hryckowian
Sianów
— -
Mieczysław Hromiak
Karlino
— -
Andrzej Paszkiewicz
Choszczno
— -
Bogdan Dołęgowski
Stargard
— -
Leszek Judkiewicz
Unin
— -
Tomasz Jabłoński
Koszalin
— -
Tadeusz Kowalczyk
Mścice
— -
Robert Szabliński
Szczecinek
— -
Józef Podwika
Darłowo
— -
Sławomir Janik
Bystra
— -
Bogusław Słapak
Kraków
— -
Ryszard Boruta
Zielona
— -
Jerzy Szutowski
Kraków
— -
Stanisław Tomasik
Łużna
— -
Marek Kijowski
Kraków
— -
Stanisław Wąs
Brzezie
— -
Józef Legieć
Łąkta Dolna
— -
Ryszard Kulas
Lipnica Murowana
— -
Włodzimierz Giepert
Łódź
— -
Henryk Grzybowski
— -
Wojciech Szymczak
Radomsko
— -
Piotr Nastarowicz
Prusinowice-Parcela
— -
Włodzimierz Ludwiczak
— -
Andrzej Bąk
Małochwiej Mały
— -
Lucjan Dzirba
Lublin
— -
Tadeusz Ogrzyński
Łany
— -
Krzysztof Sendłak
Chełm
— -
Wiesław Połeć
Kopina
— -
Tadeusz Misztal
Lublin
— -
Roman Kowalczyk
Puławy
— -
Marek Łopatek
Lublin
—
- 1
- 2