Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Nauczyciel Przedszkola Roku
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Beata Jurkowska
Przedszkole, Radom
1832głosy -
Małgorzata Wiczuk
Przedszkole Niepubliczne Tik-Tak, Mińsk Mazowiecki
1472głosy -
Milena Skabek
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Rogolin
1109głosów -
Klaudia Kuryłek
Przedszkole nr 219 Niezapominajka, Warszawa
1010głosów -
Ewelina Pracz
Miejskie Przedszkole nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi, Siedlce
700głosów -
Agnieszka Rosłonek
Przedszkole Edufrajda, Kaputy
677głosów -
Agnieszka Gawryś
Przedszkole Publiczne nr 1 im. Krasnala Hałabały, Kobyłka
506głosów -
Aleksandra Sobol-Jałocha
Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka, Pilawa
427głosów -
Katarzyna Guz
Przedszkole, Otrębusy
92głosy -
Agata Kręźlewicz
Przedszkole Niepubliczne Elemelek, Janów-Mikołajówka
83głosy -
Gabriela Kłosowska
Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały, Serock
64głosy -
Adriana Biniek
Przedszkole Publiczne Samorządowe, Krępa Kościelna
28głosów -
Wioletta Kucharska
Przedszkole Samorządowe, Luszyn
21głosów -
Patrycja Gałkowska
Przedszkole Samorządowe, Stara Wieś
20głosów -
Anna Majewska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły oddział przedszkolny, Zwoleń
14głosów -
Monika Łukomska
Przedszkole Publiczne, Studzieniec
12głosów -
Katarzyna Anioł
Miejskie Przedszkole nr 17 im. Małego Księcia, Płock
11głosów -
Anna Szcześniak
Przedszkole Publiczne Słoneczne, Piaseczno
10głosów -
Magdalena Sulej
Przedszkole Niepubliczne Bunia, Dąbrówka-Ług
10głosów -
Katarzyna Bujnicka
Przedszkole, Międzyborów
8głosów -
Magdalena Zuzelska
Szkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego oddział przedszkolny, Drążdżewo
6głosów -
Katarzyna Bartnik
Przedszkole Publiczne, Jedlińsk
3głosy -
Renata Głuchowska
Samorządowe Przedszkole, Platerów
3głosy -
Paulina Wawrzyńczak
Przedszkole w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego, Mogielnica
1głos -
Dorota Łaszczewska
Przedszkole Samorządowe, Olszewo-Borki
1głos -
Maria Jonik-Oman
Przedszkole Miejskie nr 5, Pułtusk
1głos -
Danuta Kobylińska
Przedszkole Miejskie nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi Leśna Kraina, Ostrołęka
— -
Anna Węgrodzka
Miejskie Przedszkole nr 1, Ciechanów
— -
Ewelina Czaplarska
Przedszkole Publiczne nr 1 Pod Topolą, Kozienice
— -
Marta Woźniak
Przedszkole Niepubliczne Mały Żaczek, Mława
— -
Marta Sierota
Przedszkole Samorządowe, Małkinia Górna
— -
Edyta Kucińska
Przedszkole Samorządowe, Chorzele
— -
Magdalena Swat
Samorządowe Przedszkole nr 3, Przysucha
— -
Monika Ciarkowska
Miejsko-Gminne Przedszkole, Drobin
— -
Małgorzata Zielińska
Przedszkole Niepubliczne Świat Malucha, Sochaczew
— -
Anna Krupa
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza z Oddziałami Przedszkolnymi, Cukrówka
— -
Mariola Rosińska-Szydlik
Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół Specjalnych, Brańszczyk
— -
Anna Antoniuk
Katolickie Przedszkole św. Antoniego w Węgrowie, Węgrów
— -
Agnieszka Pawlak
Przedszkole Niepubliczne Bajkowa Kraina, Żuromin
— -
Magdalena Banaszek
Przedszkole Publiczne, Wiskitki
—