OKLA startowało w OOM w biegach przełajowych

Paweł Polakowski i Klaudia Dobkowska podczas zawodów w Bydgoszczy.
Paweł Polakowski i Klaudia Dobkowska podczas zawodów w Bydgoszczy. Fot. Archiwum klubu
Kolejny start w imprezie ogólnopolskiej rangi mają za sobą zawodnicy ostrołęckiego OKLA, którzy tym razem wzięli udział w imprezie rozegranej w Bydgoszczy.

Mowa o Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Biegach Przełajowych w której 33 miejsce w biegu na 200 0m juniorek młodszych zajęła Klaudia Dobkowska, a na 74 pozycji w biegu na 3000 m w tej samej kategorii wiekowej Paweł Polakowski.

W sumie klub OKLA Ostrołęka został sklasyfikowany na 77 miejscu na 147 sklasyfikowanych klubów z całej Polski, a w całym sezonie przełajowym nasi lekkoatleci zdobyli 26 punktów do ogólnopolskiej klasyfikacji w sporcie młodzieżowym.