OKKK Ostrów Mazowiecka - 6 medali w 6. turnieju "Cudu nad Wisłą" w Radzyminie

OPRAC.:
Beata Modzelewska
11 listopada 2020 młodzicy i kadeci z Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w dwóch turniejach. Młodzicy wystartowali w Mistrzostwach Województwa Młodzików OZKWM, kadeci - Turniej Cudu Nad Wisłą w Radzyminie.

Wśród młodzików świetnie spisał się Kacper Podbielski, który przed czasem wygrał swoje walki i zajął pierwsze miejsce. Franciszek Dorosz wywalczył trzecie miejsce.

Wśród kadetów po złoto sięgnął Damian Cymerman, srebro wywalczył Adam Kwasiborski, a brąz, po zaciętych walkach, wywalczyli Filip Wilczyński oraz Mateusz Akacki.

Zawodnikami opiekowała się świeżo upieczona mistrzyni Polski i studentka AWF Michalina Chrobot.

Michalina Chrobot walczyła w kategorii do 65 kg. To jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek OKKK.

Ostrów Mazowiecka. Michalina Chrobot mistrzynią Polski w kar...

W tym samym czasie juniorzy i seniorzy walczyli w Katowicach na Mistrzostwach Polski Open i Juniorów. Był to bardzo udany weekend dla OKKK.

Ostrowski karateka Kacper Frączyk brązowym medalistą Mistrzo...