Niemoc Sokoła w II lidze wciąż trwa

Najlepiej punktujący w barwach Sokoła - Łukasz Ryfa
Najlepiej punktujący w barwach Sokoła - Łukasz Ryfa C. Gołaś
Koszykarze ostrowskiego Sokoła doznali kolejnej porażki w rozgrywkach II ligi. Tym razem podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela ulegli AZS AGH Alstom Kraków 65:94.

Po raz kolejny ostrowskiej ekipie zabrakło siły na całe spotkanie. Po pierwszej kwarcie Sokół prowadził 21:19. Licznie zgromadzeni kibice oglądali ciekawe widowisko i cieszyli się z dobrej postawy gospodarzy. Dobrze podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela prezentowali się również w drugiej odsłonie meczu, która zakończyła się remisem 17:17.

W efekcie do przerwy ostrowska drużyna prowadziła różnicą dwóch punktów i była bliżej końcowego zwycięstwa. Niestety po zmianie stron inicjatywę przejęli goście, którzy zdecydowanie lepiej znieśli trudy całego spotkania. Trzecią kwartę AZS AGH wygrał 30:10, a w kolejnej odsłonie meczu 28:17. W efekcie w całym spotkaniu goście cieszyli się z wysokiego zwycięstwa i kompletu punktów.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS AGH Alstom Kraków 65:94 (21:19, 17:17, 10:30, 17:28)
Punkty dla Sokoła: Ryfa 23, Niedbalski 11, Barszcz 9, Gałan 7, Skarpetowski 6, Wojtyński 4, Grudziński 3, R. Zaręba 2, Zadroga 0.