MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Narew Ostrołęka lepsza od Orza Goworowo [ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Piłkarze Narwi Ostrołęka pozostaną liderem ostrołęckiej B Klasy. Podopieczni Rafała Koska w meczu 16. kolejki wygrali z lokalnym rywalem - Orzem Goworowo. Mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Już w pierwszej połowie Narwianie osiągnęli dużą przewagę i po 45 minutach prowadzili 2:0, choć wynik mógł być jeszcze wyższy. W drugiej połowie Narwianom udało się podwoić dorobek i wygrać 4:0, ku uciesze licznie zgromadzonej publiczności. Bramki dla niebiesko-czerwonych strzelali Bartosz Pędzich (dwie), Michał Markowski i Daniel Dziczek.

Narew Ostrołęka pozostanie liderem B Klasy z dorobkiem 43 punktów w 16 meczach. Kolejny mecz niebiesko-czerwoni zagrają za tydzień na wyjeździe z Wymakraczem Długosiodło.

Narew Ostrołęka - Orz Goworowo 4:0 (2:0)