MCS Daniel za silny dla Sokoła

To było jedno z najsłabszych spotkań Sokoła
To było jedno z najsłabszych spotkań Sokoła Renata Barszcz
Ze zmiennym szczęściem swoje mecze w rozgrywkach II ligi rozgrywają koszykarze ostrowskiego Sokoła. Tym razem podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela doznali wysokiej porażki w starciu z MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 55:85, z którym rywalizowali o czwarte miejsce w tabeli II ligi.

Już pierwsza kwarta spotkania pokazała, że będzie to trudny pojedynek. Koszykarze Sokoła zaprezentowali niższą skuteczność pod koszem rywali i ulegli 13:23. W drugiej kwarcie podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela zagrali nieco skuteczniej i wygrali 19:16. W efekcie na przerwę schodzili prowadząc 19:16. Po zmianie stron niestety to ponownie gospodarze byli szybsi, skuteczniejsi i lepiej zorganizowani w obronie.

W efekcie wygrali trzecią odsłonę meczu 24:13, czwartą 22:10 i całe spotkanie różnicą aż trzydziestu punktów.
Do rozegrania ostrowskim koszykarzom w sezonie zasadniczym pozostały jeszcze dwa spotkania. Rywalem w meczu przed własną publicznością będzie KS Rosa Sport Radom, a następnie na wyjeździe AZ UŁ Szkoła Gortata Łódź.

MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - OKK Sokół Ostrów Mazowiecka 85:55 (23:13, 16:19, 24:13, 22:10)

Punkty Sokoła: Jaworski 15, Wojtyński 13, Barszcz 11, Skarpetowski 8, Witosławski 7, Grudziński 1, Grabowski, Wilczyński.