Kolejne zwycięstwa młodzików i juniorów Trójki

Młodzicy i juniorzy młodsi Trójki w tym sezonie jeszcze nie przegrali meczu.
Młodzicy i juniorzy młodsi Trójki w tym sezonie jeszcze nie przegrali meczu. A. Dobkowski
Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach mazowieckiej ligi młodzików odnieśli piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki prowadzeni przez trenera Radosława Blocha.

Tym razem Trójka odniosła pewne zwycięstwo w Zielonce, pokonując miejscowy ZUKS Mutka 39:21.

- Już pierwsze minuty meczu spowodowały, że grało nam się bardzo dobrze - mówi trener Radosław Bloch. - Zagraliśmy bardzo dobre w obronie i skutecznie w ataku, wypracowując sobie sporą przewagę już na początku spotkania. W drugiej połowie meczu kontrolowaliśmy przebieg gry i dowieźliśmy pewne zwycięstwo.

ZUKS Mutka Zielonka - UMKS Trójka Ostrołęka 21:39 (5:21)
Trójka:
Obirek, P. Wojciechowski - Abramowicz 2, Szymczyk 2, Piskowski 11, Sikora 5, Biedrzycki 8, Marcinowski 2, Ostrowski 1, Pierzchała 5, Późniewski 1, Budziszewski 2.

Zwycięstwo odnieśli również juniorzy młodsi Trójki, którzy tym razem bardzo wysoko 43:25 w meczu mazowieckiej ligi pokonali na wyjeździe KPR Legionowo.

KPR Legionowo - UMKS Trójka Ostrołęka 25:43 (11:21)