Uwaga: kolęda może się odbywać w kilku miejscach jednocześnie, bo na wizytę chodzi wielu księży z jednej parafii
Parafia pw. Zbawiciela Świata
w sobotę od godz. 9.00, pozostałe dni od godz. 15.00
14 stycznia, poniedziałek
ul. Denisiewicza domy – 1 ksiądz
ul. Banacha i Krzywickiego domy – 1 ksiądz
ul. Lazurowa i Złota – 1 ksiądz
ul. Błękitna – 1 ksiądz
ul. Tęczowa i Kolorowa – 1 ksiądz
15 stycznia, wtorek
ul. Turkusowa i Srebrna – 1 ksiądz
ul. Geodetów – 1 ksiądz
ul. Sendlerowej, Rolna, Skośna, Skautów i Zuchów – 1 ksiądz
ul. Agrestowa i Pomarańczowa – 1 ksiądz
16 stycznia, środa
ul. Malinowa, Sadowa, Wiśniowa – 1 ksiądz
ul. Jeżynowa, Morelowa, Brzoskwiniowa – 1 ksiądz
ul. Goworowska 2 – 1 ksiądz
ul. Goworowska d.j., Goworowska 6 I kl., Goworowska 17 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 6 II kl. Goworowska 8 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 4 – 1 ksiądz
17 stycznia, czwartek
ul. Konopnickiej 1 i Powstańców 2 – 1 ksiądz
ul. Powstańców 3 – 1 ksiądz
ul. Powstańców 11 I kl. Powstańców 13 – 1 ksiądz
ul. Powstańców 11 II kl. i Powstańców 9 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 20 I kl. i Goworowska 16 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 20 II kl. i Goworowska 18 – 1 ksiądz
18 stycznia, piątek
ul. Goworowska 14 – 1 ksiądz
ul. Powstańców 5 i Goworowska 22 – 1 ksiądz
ul. Powstańców 7 i Powstańców 17 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 30 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 32 – 1 ksiądz
ul. Olszewskiego 17 – 1 ksiądz
19 stycznia, sobota
ul. Stefczyka – 1 ksiądz
ul. Powstańców i Wrześniowa – 1 ksiądz
ul. Żytnia, Siewna, Sybiraków – 1 ksiądz
ul. Żniwna, Zbożowa, Łubinowa, Jęczmienna, Ekologiczna, Ziołowa – 1 ksiądz
ul. Markowskiego, Wybickiego, Przytulna, Niemena – 1 ksiądz
21 stycznia, poniedziałek
ul. Goworowska 28 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 28 A/1-35– 1 ksiądz
ul. Goworowska 28 A/36-70 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 28 A VIII kl. i Powstańców 15 – 1 ksiądz
ul. Dąbrowskiego i Olszewskiego – 1 ksiądz
ul. Korczaka d.j. – 1 ksiądz
22 stycznia, wtorek
ul. Goworowska 19 I kl. i Konopnickiej 4 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 19 II kl. i Konopnickiej 2 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 21 I kl. i Konopnickiej 25 – 1 ksiądz
ul. Goworowska 21 II kl. Konopnickiej 23 – 1 ksiądz
ul. Platynowa – 1 ksiądz
ul. Agatowa i Opalowa – 1 ksiądz
Sanktuarium św. Antoniego (klasztor)
14 stycznia 2019 r. - poniedziałek
od godziny 15.00
ul. Hallera 1 (2 księży)
ul. Hallera 9a (2 księży)
ul. Hallera 11a (1 ksiądz)
ul. Hallera 11 (1 ksiądz)
Parafia pw. św. Wojciecha
Nie podano
Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu
14 stycznia, poniedziałek
Kleeberga 6 (1 – 10),1 ksiądz godz. 15.30
Kleeberga 5 - 1 ksiądz godz. 17.00
Kleeberga 6 (11 – 20) 2 ksiądz, godz. 15.30
Kleeberga 7 - 1 ksiądz, godz. 17.00
Kleeberga 4 - 1 ksiądz,, godz. 15.30
Kleeberga 3 - 1 ksiądz godz. 17.00
Sucharskiego 1 - 1 ksiądz godz. 15.30
15 stycznia,wtorek
Kleeberga 10 (1-10) - 1 ksiądz, godz. 15.30
Kleeberga - ksiądz godz. 17.00
Kleeberga 10 (11-20) - ksiądz,, godz. 15.00
Sucharskiego 3 - 1 ksiądz, godz. 17.00
Kleeberga 11 -1 ksiądz, godz. 15.30
Kleeberga 12 -1 ksiądz, godz. 17.00
Sucharskiego 2 - 1 ksiądz, godz. 15.30
16 stycznia, środa
Ks. Blachnickiego 3 - 1 ksiądz, godz. 15.30
Sucharskiego 4 -1 ksiądz, godz. 15.30
Sucharskiego 5 - 1 ksiądz, godz. 15.30
Sucharskiego 7 - 1 ksiądz, godz. 15.00
17 stycznia, czwartek
Madalińskiego 9 - 1 ksiądz, godz. 15.30
Ks. Blachnickiego 10A (1 – 10) - 1 ksiądz, godz. 15.30
Ks. Blachnickiego 6 - 1 ksiądz, godz. 17.00
Ks. Blachnickiego 4 (1 – 10) - 1 ksiądz, godz. 15.30
Ks. Blachnickiego 1 - 1 ksiądz, godz. 17.00
Ks. Blachnickiego 4 (11 – 20) - 1 ksiądz, godz. 15.30
Ks. Blachnickiego 2 - 1 ksiądz godz. 17.00
18 stycznia, piątek
Ks. Blachnickiego 12 (1 – 10) - 1 ksiądz, godz. 15.30
Madalińskiego 1 - 1 ksiądz, godz. 17.00
Ks. Blachnickiego 12 (11 – 20)-1 ksiądz, godz. 15.30
Madalińskiego 5 i 6 domy - 1 ksiądz, godz. 17.00
Ks. Blachnickiego 10A (11 – 20) - 1 ksiądz, godz. 15.30
Ks. Blachnickiego 8 - ksiądz, godz. 17.00
Ks. Blachnickiego 7 - 1 ksiądz, godz. 15.30
19 styczeń, sobota
Nasturcjowa - 1 ksiądz, godz. 9.00
Goździkowa - 1 ksiądz, godz. 10.30
Makowa - 1 ksiądz, godz. 9.00
Lawendowa - 1 ksiądz, godz. 10.00
Irysowa - 1 ksiądz, godz. 12.00
Liliowa - 1 ksiądz, godz. 9.00
Nagietkowa - 1 ksiądz, godz. 10.00
Kwiatowa - 1 ksiądz, godz. 12.30
Palmowa -1 ksiądz, godz. 9.00
Malwowa - 1 ksiądz, godz. 9.30
Kameliowa - 1 ksiądz, godz. 13.00
Parafia pw. Nawiedzenia NMP (fara)
14 stycznia, poniedziałek, godz. 15.00
Traugutta domy, Pionierów, czeczotka - 1 ksiądz
Tarugutta 2B, 4, 4A - 1 ksiądz
Nadnarwiańska 2A - 1 ksiądz
15 stycznia, wtorek
Łeczysk 3, 5/7- 1 ksiądz
Łęczysk 10/14 - 1 ksiądz
pl. 1 Maja, Łęczysk 1 - 1 ksiądz
16 stycznia, środa
Traugutta 16 - 1 ksiądz
Traugutta 16 A- 1 ksiądz
17 stycznia, czwartek
Sienkiewicza 24/26- 1 ksiądz
Sienkiewicza 47, 49, 49 A, 51- 1 ksiądz
Sienkiewicza 54, 54 B- 1 ksiądz
18 stycznia, piątek
Reymonta 1, Sienkiewicza 3 - 1 ksiądz
19 stycznia, sobota
od 10.00 - osiedle Leśne - 1 ksiądz
od 10.00 - Orzeszkowej 1- 1 ksiądz
od 15.00 - Poprzeczna, Leszczyńskiego
Parafia pw. NMP Królowej Rodzin nie podaje porządku wizyt
Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu
14 stycznia, poniedziałek
9.00 – Ławy Kolonie I Ławy Kolonie II
14.30 – Rzekuń: ul. Mazowiecka – bloki kolejowe
15 stycznia, wtorek
9.00 - Korczaki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?