Hryszkiewicz po raz drugi szachowym mistrzem powiatu wyszkowskiego

Redakcja
Pokazową partię rozegrali starosta Bogdan Pągowski i dyrektor ZS nr 1 Marian Popławski
Michał Hryszkiewicz po raz drugi zdobył tytuł szachowego mistrza powiatu wyszkowskiego. W turnieju rozgrywanym 11 listopada wystartowało 36 zawodników.

Podczas turnieju rozegrano siedem rund (tempo gry P’20), które pozwoliły na wyłonienie zwycięzcy. A tytuł mistrza zasłużenie otrzymał student, Michał Hryszkiewicz, który nie przegrał żadnej partii. Wyprzedził on Tadeusza Hryszkiewicza oraz Zbigniewa Rosińskiego. Michał Hryszkiewicz obronił ubiegłoroczny tytuł mistrzowski.

Wśród siedmiu drużyn startujących w rozgrywkach pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Starostwa Powiatowego w składzie K. Arbaszewski, M. Hryszkiewicz i T. Hryszkiewicz. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Pomel Wyszków (Z. Rosiński, K. Sakowski, J. Falba) oraz "Roszada" z Mławy.