Efektowne zwycięstwo Troszyna nad Ostrovią

archiwum KS Ostrovia Ostrów Maz.
Ruszyła liga okręgowa ciechanowsko-ostrołęcka, a wraz z nią emocje na regionalnych boiskach. W Ostrowi Mazowieckiej doszło do spotkania miejscowej Ostrovii z przedstawicielem powiatu ostrołęckiego - KS CK Troszyn. Spotkanie zakończyło się przekonującym zwycięstwem gości.

Już w 3. minucie wynik meczu został otwarty, bramkę dla zespołu z Troszyna zdobył ich nowy nabytek Piotr Kubat. Jedenaście minut później było już 2:0, tym razem gola zdobył Piotr Bałas. Troszynianie nie zwalniali tempa i w 33. oraz 35. minucie padły dla nich kolejne gole - autorem obu był Piotr Kubat, kompletując tym samym hat-tricka. Do przerwy KS CK Troszyn prowadził 4:0, co praktycznie zakończyło emocje przy Warchalskiego.

W drugiej części meczu obejrzeliśmy tylko jedną bramkę - zdobył ją Piotr Bałas w 66. minucie. Troszyn wygrał w Ostrowi Mazowieckiej 5:0, udanie rozpoczynając rozgrywki. Z kolei Ostrovia ma jeszcze sporo do poprawy w swojej grze. W drugiej kolejce Troszyn zagra u siebie z Wkrą Bieżuń (19.08, godz. 13.00), a Ostrovia na wyjeździe z Iskrą Krasne (19.08, godz. 16.00).

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS CK Troszyn 0:5 (0:4)
Bramki: 3' 33' 35' Kubat; 14' 66' Bałas

Ostrovia: Romanik - Kopacz (67' Zapatka), Zaremba, Korzeb (46. Nowacki), Lipski, Małkiński (79' Kołota), R. Wilczewski, Decyk (55' Krakowiak), Żyznowski (59' Żabik), Gromek, Augustyniak (55. Rogalski).

KS CK Troszyn: Drężek - Dzwonkowski (65' Mamiński), Sakowski, Abramczyk, K. Kamionowski, Bałas (83' Kuliś), Gutowski, Wargulewski (90' Fabiański), P. Kamionowski, Śnietka (70' Rudziński), Kubat (87' Dąbrowski).