Bug przegrywa z Victorią z nowymi zawodnikami w składzie

Mateusz Pogorzelski
Bug wzmacnia się na wiosnę
Bug wzmacnia się na wiosnę Fot. Archiwum
Bug Wyszków kolejny raz przegrał w Sulejówku. Tym razem rywalem była lokalna Victoria. Mecz, podobnie jak przed tygodniem, zakończył się wynikiem 2:3.

Przed rundą wiosenną wyszkowski zespół zasilą zawodnicy Znicza Pruszków - Maciej Biernacki i Michał Herman. Do Broni Radom odszedł Maciej Czachór. W weekend Bug ponownie zawitał do Sulejówka. W Wyszkowie obecnie nie ma warunków do rozgrywania meczów, ponieważ nie ma pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią. W sparingu do przerwy utrzymywał się wynik 1:1, bramkę dla Bugu zdobył Kowalczyk. Gospodarze wyszli na prowadzenie tuż po zmianie stron, strzelając bramkę na 2:1. Podopieczni Stefana Liszewskiego, byłego trenera Bugu, strzelili jeszcze dwa gole, z czego jednego arbiter nie uznał. W końcówce wyszkowianie strzelili kontaktową bramkę, z rzutu karnego nie pomylił się Krzywicki. Jak się okazało, był to ostatni gol w tym meczu, który zakończył się wynikiem 3:2 dla Victorii.

Do Wyszkowa po sześciomiesięcznej przerwie wraca Maciej Biernacki. Pomocnik, który występował w Bugu w rundzie wiosennej sezonu 2009/2010, ostatnie pół roku spędził w Zniczu Pruszków. Odszedł tam razem z trenerem Robertem Podolińskim. Na pewno będzie to ważne wzmocnienie dla naszego zespołu. Biernacki ma 23 lata i za sobą występy w Polonii Warszawa, z którą grał w Ekstraklasie (5 meczów).

Innym zawodnikiem, który wzmocni drużynę prowadzoną przez Marka Krzywickiego, będzie Michał Herman. Urodzony w 1981 roku, obrońca ostatnio reprezentował barwy Znicza Pruszków. Wcześniej grał m.in. w Polonii Warszawa, KS Piaseczno i Dolcanie Ząbki. Herman zastąpi w defensywie Macieja Czachóra, który podpisał półtoraroczny kontrakt z występującą w III lidze Bronią Radom.