KS CK Troszyn ograł w Ciechanowie PAF Płońsk

Redakcja
Piłkarze z Troszyna w tym sezonie jeszcze nie doznali goryczy porażki.
Piłkarze z Troszyna w tym sezonie jeszcze nie doznali goryczy porażki. A. Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn w ramach spotkania 4. kolejki rozgrywek ligi okręgowej pokonali PAF Płońsk 3:0.

Bramki dla podopiecznych trenera Łukasza Bałazego strzelili w pierwszej połowie spotkania Remigiusz Dąbrowski i Piotr Bałas. Trzecie trafienie było samobójczym dziełem jednego z obrońców gospodarzy. W drugiej połowie meczu goście mieli jeszcze kilka sytuacji strzeleckich, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem KS CK 3:0.

- Cieszy kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu i komplet punktów - podkreśla trener Łukasza Bałazy. - Już w pierwszej połowie spotkania osiągnęliśmy zdecydowaną przewagę i potrafiliśmy wysokie prowadzenie dowieźć do końca meczu. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będziemy potrafili również zagrać na wysokiej skuteczności i odnieść zwycięstwo.

Piłkarze z Troszyna nie mają zbyt dużo czasu na odpoczynek. Już w środę, 2 września do Troszyna zawita Nadnarwianka Pułtusk. Początek spotkania o godz. 17.00.

PAF Płońsk - KS CK Troszyn 0:3 (0:3)

Bramki: Dąbrowski 11., Bałas 22., Samobójcza 45.

Troszyn: Florczykowski - Piekarski (85. Wargulewski), Grochocki, Sakowski, Dzwonkowski (55. Sejda) - Abramczyk, Bałas, Gutowski, Rudziński (65. Kowalczyk) - Grabowski, Dąbrowski (75. Bałazy)