MKS Przasnysz po raz trzeci z kompletem punktów

Redakcja
Piłkarze z Przasnysza są obecnie wiceliderem rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ. A. Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz imponują formą na starcie nowego sezonu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Tym razem podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego pokonali Błękitnych Gąbin 2:1.

Gospodarze mocnym uderzeniem otworzyli sobotnie spotkanie, bo już w 1. minucie bramkarza gości zaskoczył Paweł Olszewski, celne dośrodkowanie od Dariusza Przebierały zamieniając na bramkę. Jeszcze w pierwszej odsłonie meczu gospodarze mieli kilka sytuacji strzeleckich, ale Paweł Olszewski nie był już tak skuteczny. Mimo to strzelił tuż po przerwie drugiego gola. Tym razem dobrym dośrodkowaniem najskuteczniejszego strzelca IV ligi z minionego sezonu obsłużył Piotr Piasecki. Goście walczyli o korzystny wynik do końca i na dziesięć minut przed końcem meczu zdobyli honorowego gola.

- Cieszymy się z kompletu punktów i faktu, że dobrze idzie nam w rozgrywkach IV ligi, ale myślami jesteśmy już przy kolejnych rywalach, z którymi z pewnością czekają nas trudne boje - podkreśla szkoleniowiec MKS Przasnysz Wiktor Pełkowski.

W kolejnym meczu w środę, 26 sierpnia MKS Przasnysz zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Z kolei przed własną publicznością ponownie zaprezentuje się w sobotę, 29 sierpnia podejmując Ostrovię Ostrów Mazowiecka.

MKS Przasnysz - Błękitni Gąbin 2:1 (1:0)

Bramki: Olszewski 1., 46. - 80.

Przasnysz: Wiśniewski - Butryn, Chełchowski, Pepłowski, Przebierała (75. Grędziński) - Pragacz, Rutkowski (80. Michalak), Gawęda (65. Smoliński), Kosiorek - Piasecki, Olszewski (90. Piotrowski)