Tęcza JBB rozbiła Płońską Akademię Futbolu

Redakcja
Marek Kaliszewski otworzył wynik sobotniej konfrontacji w Ciechanowie.
Marek Kaliszewski otworzył wynik sobotniej konfrontacji w Ciechanowie. A. Dobkowski
Świetnie na początku nowego sezonu prezentują się piłkarze Tęczy JBB Łyse. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w starciu 2. kolejki rozgrywek ligi okręgowej pokonali Płońską Akademię Futbolu 7:1.

W spotkaniu rozegranym na stadionie w Ciechanowie piłkarze z Łysych już w szóstej minucie objęli prowadzenie po bramce strzelonej przez Marka Kaliszewskiego. Ten sam zawodnik strzelił drugiego gola po dwóch kwadransach gry, a jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Piotr Kamionowski.

Pio zmianie stron czwartego gola dla Tęczy zdobył Bartosz Sulkowski, a następnie o swoich strzeleckich umiejętnościach przypomnieli Piotr Magdaleński i dwukrotnie Marek Cichy. Gospodarzy stać było na honorowe trafienie na dwie minuty przed końcem spotkania.

W kolejnym spotkaniu piłkarze Tęczy JBB Łyse zmierza się w środę, 26 sierpnia o godz. 17.30 z Nadnarwianką Pułtusk. Zapraszamy na boisku przy ulicy Topolowej.

PAF Płońsk - Tęcza JBB Łyse 1:7 (0:3)

Bramki: 88. - Kaliszewski 6., 33., P. Kamionowski 41., Sulkowski 50., Pi. Magdaleński 71. Cichy 79. 85.

Tęcza: Radczenko - Cendrowski, Cekała, Zygmunt, K. Kamionowski - Sulkowski (78. Pytel), Sowa, Śnietka (55. Pi. Magdaleński), P. Kamionowski (75. Korytkowski), Kaliszewski (67. Pa. Magdaleński) - Cichy