Narew bez szans w starciu z Mazurem Gostynin

Redakcja
Drużyna Narwi złożona z juniorów nie ma większych szans na walkę o punkty w IV lidze. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w wyjazdowym starciu 3. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ ulegli Mazurowi Gostynin 1:9.

Podopieczni trenera Damiana Dąbrowskiego już do przerwy przegrywali 1:5. Jedyną bramkę dla Narwi zdobył Hubert Kaliszewski. Cztery gole w pierwszych 45 minutach dla gospodarzy zdobył Kamil Kowalczyk, a jedną dołożył Rafał Wilamowski. Po zmianie stron kolejne trafienia na koncie Mazura zapisali: Kamil Kowalczyk, Rafał Wilamowski, Tomasz Jóźwiak i Mateusz Ziułkowski.

W efekcie to gospodarze cieszyli się z pewnego zwycięstwa 9:1. Niebiesko-czerwonym punktów pozostaje szukać w meczu 4. kolejki. W środę, 26 sierpnia rywalem Narwi na stadionie przy ulicy Witosa będzie Mławianka Mława. Początek meczu o godz. 17.30.

Mazur Gostynin - MKS Narew Ostrołęka 9:1 (5:1)
Bramki: Kowalczyk 15. 18. 21. 34. 81., Wilamowski 40., 61., Jóźwiak 51. Ziułkowski 90. - Kaliszewski 24.

Narew: Puka (46. Dobkowski) -Laskowski, Kopeć, Kozłowski, Podgajny - Knap, Chaberek, Chromik - Pędzich, Kaliszewski, Pałaszewski (46. Choroszewski)