Kolarze KK24h z sukcesami w Ruciane-Nida. Zobacz zdjęcia

Reprezentacja KK24h Ostrołęka w zawodach w Ruciane-Nida.
Reprezentacja KK24h Ostrołęka w zawodach w Ruciane-Nida. KK24h
Kolejny bardzo udany start na swoim koncie zapisali zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h, którzy wzięli udział w imprezie Maraton MTB Ruciane-Nida pod nazwą Kraina Mazur.

KK24h w Maraton Ruciane-Nida

Organizatorzy imprezy - Mazury Adventure i gmina Ruciane-Nida przygotowali dla zawodników trzy trasy o długości: 10km, 35km i 60 km. Wśród setki zawodników biorących udział w zawodach najliczniejszą reprezentację wystawił Klub Kolarski 24h. Z najkrótszą trasą zmierzyli się głównie najmłodsi rowerzyści: Marta Gawek z Ostrołęki, Barbara Karczewska z Czarnowca, Dominik Niegowski z Ludwinowa oraz Kamil Grabowski, Kacper Nocek, Adrian Gąska z Nowej Wsi. Najlepiej zaprezentowała się Marta Gawek, która wywalczyła pierwsze miejsce zarówno w swojej kategorii wiekowej, jak i w open. Na najniższym stopniu podium w swojej kategorii stanęła z kolei Barbara Karczewska. Wśród chłopców najlepiej popisał się Kamil Grabowski, który wywalczył trzecie miejsce w kategorii oraz w kategorii open.

Na dystansie 35 km o jak najlepszy wynik dla KK24h walczyli: Sebastian Korzeb, Arkadiusz Jechanowski, Michał Gawek, Kacper Szabłowski i Michał Niegowski. W silnej stawce zawodników świetnie radził sobie Sebastian Korzeb, który zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej i był trzeci w open. Arkadiusz Jechanowski i Kacper Szabłowski zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w swoich kategoriach. Z trasą 60 km zmierzyli się Bartosz Jechanowski i Wiesław Podeszwa. Drugi z wymienionych zawodników zajął trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej.