Tęcza JBB na remis z Drukarzem. Zobacz zdjęcia i wideo

Marek Kaliszewski był bez wątpienia najlepszym zawodnikiem Tęczy w starciu z Drukarzem. A. Dobkowski
Piłkarze Tęczy JBB Łyse w pierwszym spotkaniu barażowym o awans do IV ligi mazowieckiej zremisowali z Drukarzem Warszawa 2:2.

Tęcza JBB Łyse - Drukarz Warszawa

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w całym spotkaniu byli zespołem lepszym i stworzyli zdecydowanie więcej sytuacji strzeleckich. To jednak goście zdobyli pierwszą bramkę za sprawą Mateusza Komorowskiego, który wykorzystał błąd golkipera Tęczy - Leszka Filipkowskiego.

Gospodarzy stać było na skuteczną odpowiedzieć w 36. minucie gry za sprawą Marka Kaliszewskiego. Do przerwy bramki już nie padły, chociaż to gospodarze prowadzeni przez trenera Dariusza Narolewskiego mogli się pokusić o strzelenie drugiego gola. Po zmianie stron gra się bardziej wyrównała.

W 70. minucie meczu świetną zespołową akcję przeprowadzili gospodarze, a na listę strzelców wpisał się wprowadzony po przerwie Paweł Magdaleński. Siedem minut później za próbę uderzenia rywala z placu gry wyleciał Przemysław Milewski i gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę.

Mimo to nieoczekiwanie stworzyli kolejne sytuacje strzeleckie. W 85. minucie gry świetną akcję Marka Kaliszewskiego w polu karnym zagraniem ręką przerwał jeden z obrońców Drukarza, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Goście walczyli do końca o wyrównującą bramkę i zdobyli ją w drugiej minucie doliczonego czasu gry po trafieniu Maksymiliana Vogtmana.

Ostatecznie na stadionie przy ulicy Tolowej w Łysych licznie zgromadzała publiczność musiała zadowolić się remisem 2:2. Rewanż już w najbliższą sobotę, 27 czerwca. Z pewnością w tej konfrontacji piłkarze z Łysych nie są bez szans.

Tęcza JBB Łyse - Drukarz Warszawa 2:2 (1:1)

Bramki: Kaliszewski 36., Pa. Magdaleński 70. - Komorowski 24., Vogtman 90.+2

Tęcza: Filipkowski - Milewski, Cekała, Tercjak, Siwak (57. Pa. Magdaleński) - Zygmunt, Golan, Śnietka (68. Pi. Magdaleński), Bałdyga, Kaliszewski - Cichy (88. Zalewski)